קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
הרצפה שטוחה מגב שטיפת שטיפת הרכב מגב מטבח קיר שטוח מגב חלונות טלסקופי מגב מברשת עם משולש מגב מופס על הרצפה ניקוי (צבע : ירוק)

הרצפה שטוחה מגב שטיפת שטיפת הרכב מגב מטבח קיר שטוח מגב חלונות טלסקופי מגב מברשת עם משולש מגב מופס על הרצפה ניקוי (צבע : ירוק)

ILS 138.15
 

קיים
כמות סחורה

ארגונומי ידיות הארכה מוטות לאפשר לך בקלות להשלים את עבודות הבית.תגובה ממטרות מאפשר לך לרסס לפי הצורך, תוך חיסכון בזמן בעבודות בית.את המגב מסתובב הראש יכול להיות מוכנס לתוך החלק התחתון של הארון לבצע ניקוי יסודי יותר ללא הזזת רהיטים.זה שטוח מגב חוסך זמן ומאמץ ועושה את עבודות הבית שלך יותר קל.ישים תרחישים : מטבח, סלון, חדר שינה, הרצפה, המיטה התחתונה,רכב.מגוון רחב של שימושים : הם עובדים גדול הביתה, דירות, מעונות, בתי ספר, משרדים, מסעדות וחניון.שם המוצר : שטוח mop Size : 9.05*11.02*59.05 אינץ ' (23*28*150cm)צבע : ירוק שים לב : 1. אנא בדוק את צבע וגודל לפני הקנייה.2. המוצר התמונות לא כולל מוצרים שאינם מוצרים.3. אנא שימו לב כי בשל שונות צגים, ייתכנו קלה הבדל צבע, אנא סלח לי.4. הנתונים לעיל היא לעיון בלבד, הגודל באופן ידני נמדד, השגיאה היא 1-3 ס " מ, בבקשה לאפשר, תודה.5. אם אתה מוצא את כל בעיות עם המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני, אנו לפתור את הבעיה הזו בהקדם האפשרי.6. ברוכים הבאים לשתף ולקבל משוב כדי לספק לך שירותים טובים יותר ומוצרים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות