קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
YZZSJC לדחוף את הלוח כושר תעלה עומד ברים כושר מבנה גוף עץ פוש-אפ תמיכה הדרכה גברים, נשים, ספורט ציוד הבית. הקש את בר זוג (צבע : סוג B 50 ס מ)

YZZSJC לדחוף את הלוח כושר תעלה עומד ברים כושר מבנה גוף עץ פוש-אפ תמיכה הדרכה גברים, נשים, ספורט ציוד הבית. הקש את בר זוג (צבע : סוג

ILS 30.15
 

קיים
כמות סחורה

בשל עצמו קל משקל, זה פשוט ונוח לאחסון או לקחת לעשות שכיבות שמיכה / שכיבות שמיכה / שכיבות אימון לשום מקום.הוא נייד pushup ברים / ידיות / דוחף מטפל על הרצפה.שימוש ישיר, קל לקחת איתך, חוסך מקום, תכליתי שימוש, בין אם בבית, במשרד או בדרכים בעת נסיעה.באמצעות pushup הסורגים ניתן סיוע ב אימון שרירים.לדחוף את האימון עם דחיפה סורגים יכול מאוד לאמן את החזה, הכתפיים, שרירי, הדלתון, התלת ראשי ואת שרירי הגב; הוא מתאים לכל גבר או אישה, לעשות שכיבות שמיכה / שכיבות שמיכה / שכיבות אימון שרירים או שיפור.מושלם עבור ביצוע מטבלים, שכיבות שמיכה, L-יושב, מתמתח הרבה יותר משקל תרגילי אימון כוח.להגביר את עוצמת שלך פוש-אפ אימון.מקל על לחץ על פרק כף היד.לאפשר יותר למתוח וחזק יותר התכווצות של החזה, הכתפיים, הזרועות.מפרט : שם : טרפז שכיבות ups Type חומר : Pine Type ב חומר : מפוחם wood Function : שכיבות סמיכה, אימון שרירים, slimming Size : סוג-50 ס "מ : אורך 50 ס" מ, רוחב 14 ס מ, גובה 11, סביב מוט בקוטר 3.8 cm Type א-25 : אורך בערך 25 ס "מ, רוחב 14 ס מ, גובה 11, סביב מוט בקוטר 3.8 cm Type ב-50 ס" מ : אורך 50 ס "מ, רוחב 14 ס מ, גובה 11, סביב מוט בקוטר 3.8 cm Type ב-25 : אורך בערך 25 ס" מ, רוחב 14 ס מ, גובה 11, סביב מוט בקוטר 3.8 cm Features : -מיובאים עץ אורן החומר, יכולת השפעה חזקה ועמידה.-את משולש נקודת תמיכה העיצוב הוא יותר מדעי יציב.בתחתית גומי נגד החלקה מחצלת גורם לך בטוח יותר בעת פעילות גופנית.-מספר סגנונות וגדלים כדי לענות על הצרכים של אנשים שונים.חבילה כללה : 1 זוג פוש-אפ עומד Bars Thanks לשימוש ידיות אתה יכול לבצע את שכיבות סמיכה יותר מאשר בעבר, לאמן את היד, כתף, שרירי גב וחזה.מתאים עבור גברים ונשים.עבור אובדן משקל, אתה יכול להשיג אפקט טוב דרך סיבולת אימון בשילוב עם תזונה קפדנית התוכנית.

מאפיינים נוספים

Name:
Trapezoid push-ups
Type A Material:
Pine
Type B Material:
Carbonized wood
Function:
Push-ups, muscle training, slimming
Type A-50cm :
Length 50cm, width 14cm, height 11cm, round rod diameter 3.8cm
Type A-25cm :
Length 25cm, width 14cm, height 11cm, round rod diameter 3.8cm
Type B-50cm :
Length 50cm, width 14cm, height 11cm, round rod diameter 3.8cm
Type B-25cm :
Length 25cm, width 14cm, height 11cm, round rod diameter 3.8cm
Features:
-Imported pine wood material, strong bearing capacity and durable. :
-The triangular support point design is more scientific and stable. :
-The bottom rubber anti-slip mat makes you more safe when exercising. :
-Multiple styles and sizes to meet the needs of different people. :
Package included:
1 Pair Push-up Stands Bars :
Thanks to the use of the handles you can perform your push-ups cleaner than before, and train the arm, shoulder, back and chest muscles. Suitable for both men and women. For weight loss, you can achieve a good effect through a endurance training in combination with strict nutrition plan. :

הצעות טובות