קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
טיטאן אקסטרה עבה חירום מיילר שק שינה | עוצב עבור נאס א לחקר החלל ועל חום השמירה. מושלם עבור הישרדות ערכות המחסניות. כולל שרוך ניילון שקית עם ספרים אלקטרוניים.

טיטאן אקסטרה עבה חירום מיילר שק שינה | עוצב עבור נאס א לחקר החלל ועל חום השמירה. מושלם עבור הישרדות ערכות המחסניות. כולל שרוך ניילון

ILS 34.47
 

קיים
כמות סחורה

מורכב מ-קניינית, רעיל, Polyolefin הסרט.תוצרת ארה " ב או מיובאים.עוצב עבור נאס "א - תוכנן במקור עבור שימור חום במהלך נאס" א לחקר החלל, הקניינית שלנו aluminized Polyolefin שקי שינה הם עבים יותר, בטוח יותר, רך יותר, שקט יותר מאשר את התחרות.הם לא בחוץ-גז, והוא גם יכול לשמש כיסוי הקרקע, חילוץ או מצוקה משואות, פונצ ' ו, ברזנטים, ו מאולתר צל.אקסטרה עבה & חמה שלנו - מיילר שקי שינה הם 41% עבה יותר מאשר המתחרה המוביל, כדי לסייע לשמור לך חם יותר במצבי חירום איפה הגנה מפני מזג האוויר הסגרירי תנאים נדרש.כל שק שינה נועד כדי למנוע היפותרמיה, הלם על ידי שמירה על עד 90% מחום הגוף.עיצוב קומפקטי מעוצב כדי להתאים בנוחות יחיד למבוגרים, כל 36" x 78" חירום שק שינה מדמיע עמיד, הניתן לשימוש חוזר, יכול להיות גלגול מאוחסן כלול זית אחיד. ניילון שרוך תיק.אלה שקי שינה הם מושלמים עבור תרמילאים, ערכות חירום, ו-חרק את התיקים והוא יכול גם לשמש bivy שק לכסות את קבוע שק השינה.אמריקאי אמיתי חדשנות – טיטאן הישרדות המשימה היא לספק ללקוחותינו חדשניים, באיכות גבוהה, חיצונית, ציוד הישרדות, טקטי מוצרים.מן המתוכנן, קמפינג, טיולים, טיולי שייט, כדי לא מתוכננות במצבי חירום - שלנו להתמקד באיכות מעולה אומר ביצועים מעולים שאת יכולה לסמוך עליו.הטיטאן מבטיח - אנחנו אמריקאי ותיק בבעלות העסק, וכל אותנטי טיטאן הישרדות המוצרים יש אחריות לכל החיים.אם אתה לא מרוצה עם המוצרים שלנו בכל דרך, אנחנו לגמרי החזר את הרכישה.לא שאלו שאלות.כל תוספת-עבה חירום שק שינה ארוז בצורה איכותית stowable שקית ניילון עם שרוך.כל אחד מתקדם aluminized שק השינה הוא מוליך חום, מידות 31" x 86", הוא 25u עבה, שוקל 5.6 עוץ, הוא עמיד למים, ודמעה עמידה.שלנו צבוע הצדדים נועדו להיות ייחודי משימה ספציפית, בעוד כסוף מבריק צד שהיה מושלם עבור המשקף את חום הגוף שלך חזרה אליך כאשר משתמשים בו כראוי.כאשר משתמשים בו כראוי, זה מקרה חירום שק שינה ישקף עד 90% של חום הגוף חזרה אליך.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות