קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
קונסילר אצבעות, 2 זוגות של ג ' ל אצבע מפריד Hallux Valgus בוהן הפטיש טיפוח כף הרגל תיקון

קונסילר אצבעות, 2 זוגות של ג ' ל אצבע מפריד Hallux Valgus בוהן הפטיש טיפוח כף הרגל תיקון

ILS 19.18
 

קיים
כמות סחורה

האצבע מפרידים מצוינים עבור יבלות, hallux valgus, בהונות פטיש ושאר בעיות ברגל, ליישר וליישר את האצבעות עם לחץ עדין.בצד היריעה מונע נעליים מתוך לשפשף את העור הרגיש של פיקה.את האצבע מפרידים מצוינים עבור יבלות, hallux valgus ו hammertoes.באיכות גבוהה חומר : עשוי באיכות גבוהה עמיד, לח, נוח ורך רפואי כיתה ג ' ל סיליקון.מידה אחת מתאים ביותר הרגליים.עיצוב ארגונומי : החור בין גדולים העיצוב ואת האצבע השנייה על תסמינים שונים של hallux valgus, יכול להיות מלא עם צמר גפן או ספוג אם אתה צריך יותר מפרידי על האצבעות שלך.אנטי להחליק ונושם עיצוב : על פי המבנה של רגליים אנושיות לעצב את האוויר, חורים, non-להחליק קווים, מה שהופך את הרגליים לנשום בחופשיות להחליק כל היום.מפרידי הבוהן נהדר עבור פיקה, hallux valgus, בהונות פטיש ושאר בעיות ברגל, ליישר וליישר את השיניים עם לחץ עדין.תכונות : 1. מפרידי הבוהן נהדר עבור פיקה, hallux valgus, בהונות פטיש ושאר בעיות ברגל, ליישר וליישר את השיניים עם לחץ עדין. 2. בצד דש ממשיך נעליים מתוך שפשוף לאורך עור רגיש של פיקה.מפרידי הבוהן נהדר עבור פיקה, hallux valgus, בהונות פטיש. 3. באיכות גבוהה חומר : עשוי באיכות גבוהה עמיד הרפואי סיליקון ג ' ל, לח, נוח ורך.גודל אחת fit רוב כפות הרגליים. 4. ארגונומיה ועיצוב : את החור בין גדול לבין האצבע השנייה עיצוב שונים hallux valgus סימפטומים, זה יכול להיות ממולא צמר גפן או ספוג אם אתה צריך יותר מפרידי על הבהונות. 5. נגד החלקה ונושם עיצוב : על פי המבנה של רגליים אנושיות לעצב את האוויר, חורים, skidproof שורות, מה שהופך את הרגליים לנשום בחופשיות הזרקת כל יום.מפרט : חומר : PU ג 'ל צבע : לבן חלב חבילת משקל : 76g רשימת החבילות : 2 * זוגות ג' ל אצבע מפריד הערה : 1. בפעם הראשונה, אתה עלול להרגיש קצת לא נוח, אנו ממליצים ללבוש במשך 15-20 דקות, ואז להגדיל עד 5 דקות בכל הפעלה עד שאתה יכול בנוחות ללבוש אותם.לאפשר את הרגליים שלך מספיק זמן כדי להתאים אותם. 2. בבקשה להיות משוחק אצבע מפריד בעת לבישת נעליים מזדמנים, נעלי ספורט או נעליים אחרות עם קצת יותר הקופסה.One size נמתח כדי להתאים את רוב כפות הרגליים. 3. אם לובש בלילה לישון, בבקשה לשים על הגרביים במקרה מפרידי הבוהן החלקה או נפילה. 4. אישית מוצרים, נא לא לחצות שימוש. 5. יד לשטוף עם מים חמים וסבון, אז אוויר יבש.אנו ממליצים להגיש בקשה קצת טאלק על ג ' ל חלק כאשר אתה מוצא.

מאפיינים נוספים

Material:
PU Gel
Color:
Milk White
Package Weight:
76g
Package list:
2 * Pairs Gel Toe Separator :
Note:
1. For the first time, you may feel a little uncomfortable, We suggest to wear for 15-20 minutes, then increase by 5 minutes per session until you can comfortably wear them. Allow your feet enough time to adapt them. :
2. Please be worn toe separator while wearing casual shoes, sneakers or other shoes with a little larger box. One size stretches to fit most feet. :
3. If wear at night to sleep, please put on socks in case toe separators sliding or falling. :
4. Personal products, please do not to cross using. :
5. Hand wash with warm water and soap, then air dry. We recommend applying some baby powder on the gel part when you find :

הצעות טובות