קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
Yanobia 6 צבעים יין שפתון נוזלי השפה כתם בקבוק יין ליפ גלוס להגדיר,עמיד לאורך זמן עמיד למים השפה כתם ערכת שאינו מקל כוס שפתיים גוון מוגדר,מט שפתון להגדיר יין Lip Tint (6pcs(קופס

Yanobia 6 צבעים יין שפתון נוזלי השפה כתם בקבוק יין ליפ גלוס להגדיר,עמיד לאורך זמן עמיד למים השפה כתם ערכת שאינו מקל כוס שפתיים גוון

ILS 16.50
 

קיים
כמות סחורה

【6 צבעים Lip Tint】6 צבעים שפתיים גוונים זמין, אשר עשיר בצבעים.אתה יכול לבחור את המתאים ליפ גלוס צבע לפי הבגדים שלך ואת האירוע.6 צבעים יכולים להיות בשימוש לאורך כל השנה. 【מושלם פיגמנט】מט זה יין שפתיים גוון נוזלי מרקם, אור, משיי, קל מאוד צבע, פעם אחת חלה, הוא מתייבש במהירות, ושומר חזק עיבוד צבע היכולת.לגרום לך טעים כמו צבע צבעת בהתחלה על כל אירוע. 【לטווח ארוך & עמיד למים & לחות】יכול להימשך שעות, אתה יכול לשתות ולאכול ללא כל ההסרה.את השפתון לא רק עמיד אלא גם עמיד למים, לחות, הימנעות מספר פעמים את השפתון צריך להיות ומילא, כי הצבע דוהה ולא לטווח ארוך כאשר יוצאים. 【עיצוב הבקבוק】6 צבעים שפתיים כתם יש מראה ייחודי לעיצוב.ייחודי-high-end שפתון עיצוב המראה הוא מאוד קל למשוך תשומת לב והוא יכול במהירות להפוך f. 【יצירתי מתנה】בגלל מראה ייחודי ואריזה, 6 צבעים מט נוזלי השפתון מאוד הדבר הראוי לתת לנשים כמו מתנה יפה,וזה מאוד מתאים בקבוק אוהבי אוהבי איפור.תיאור : מפרט : 7g/יח ישים סוג העור : כל סוגי העור, צבע : A,B,C,D,E,F חבילה כללה : 1 / 6 * בקבוק ליקר השפה כתם שימוש : להחיל על הנקודה האמצעית של השפתיים, ואז השפה המברשת לאורך קונטור שפתיים, שפתיים דקות צבוע, כדי להראות סקסית יפה השפתיים.אם יש לך יבש במיוחד השפתיים, במיוחד בסתיו ובחורף, עונות, אז לפני שימוש בשפתון, אתה יכול למרוח על השפתיים במשך 3 עד 5 דקות עם מגבת רטובה , ואז להשתמש מברשת רכה כדי להבריש בעדינות את עור מתים, לאחר השימוש אודם, שפתון האחרון.בנוסף, בדרך כלל על השפה להיות מתוחזק כראוי, כולל עיסוי, השימוש של תוספי תזונה.שפתיים טיפול יכול להשתמש דבש, שמן זית או וזלין, מעיל השפתיים בלילה לפני שהוא הולך לישון, למחרת זה יהיה מלא לחות לשפתיים, שפתון השפעה על האיפור יהיה יותר טוב.טיפים לא לדחוס השפתיים לאחר החלת שפתון נוזלי, אחרת זה יהיה דביק.זה נראה קצת כהה יותר אם אתה משתמש השפה מברשת מאשר הידיים שלך, אז השפה מברשת מומלץ מאוד.אחרי שארגנת את צבע השפתיים עם קונסילר ובסיס איפור, החל בוהה מהצד הפנימי של השפה עבור שיפוע השפעה.הערות : 1. מדריך מדידה סובלנות 2-5 גרם.בבקשה אל המוח שלך תחליפים. 2. בשל הבדל של צגים שונים, התמונה עשויה לא להתאים את הצבע המקורי של המוצר.תודה רבה!.

מאפיינים נוספים

7g/pcs :
Applicable skin type:
all skin types
Color:
A,B,C,D,E,F
Package Included:
1 / 6 * Liquor bottle lip stain :
Usage:
Apply at the middle point of the lips, and then lip brush along the contour lips, thin lips painted, to show sexy beautiful lips. :
If you have particularly dry lips, especially in the fall and winter seasons, then before using the lipstick, you can apply on the lips for 3 to 5 minutes with a hot wet towel , then use a soft brush to gently brush the dead skin, after using the lipstick, the lipstick last. :
In addition, usually on the lip to be properly maintained, including massage, the use of nutritional supplements. Lips care can use honey, olive oil or Vaseline, coat the lips at night before going to sleep, the next day it will become full moist lips, lipstick effect on the makeup will be better. :
Don't compress lips after applied the liquid lipstick, or it will be sticky. It will looks a little darker if you use lip brush than your hands, so lip brush is strongly recommended. :
After arranging the lip color with concealer and base makeup, apply staring from the inside of the lip for gradient effect. :
Notes:
1. Manual measurement tolerance is 2-5g. Please don't mind your substitutes. :
2. Due to the difference of different monitors, the picture may not match the actual color of the product. thank you very much! :

הצעות טובות