קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
מקדש האביב אמבטיה הקאדילק עם נרות, כוס יין, ספרים, טאבלט, ipad & מחזיק טלפון. להארכה/מתכוונן גשר, עץ טבעי מעל האמבטיה מגש. במבוק (חום-דבש)

מקדש האביב אמבטיה הקאדילק עם נרות, כוס יין, ספרים, טאבלט, ipad & מחזיק טלפון. להארכה/מתכוונן גשר, עץ טבעי מעל האמבטיה מגש. במבוק

ILS 285.46
 

קיים
כמות סחורה

ניסיון טבעי יוקרה עם זה מסוגנן יפה במבוק אמבטיה המקלות באמת ספא מרגיעים את החוויה שלנו אמבט הקאדילק הוא מושלם עבור עצמך או כמתנה לאדם אהוב.איכות מוצק במבוק בחזרה השאר - שלא כמו רוב האחרים אשר מתכת דקיקים.זה מבטיח שאף חלודה יציבות מעולה עבור טבליות, ipads או ספרים.התאמה מושלמת שלנו – קיימא אמבטיה מגש בקלות משתרע כדי להתאים את רוב אמבטיה, אמבטיות, את החלקה רפידות לשמור אותו יציב ומאובטח. 70 סנטימטר רחב, 23cm עמוק, להארכה כדי 105cm, במיוחד מטופלים עם מים עמידים לסיים להגן על במבוק.במבוק כפפות, הפנים בד & סבון כלים. הנה בבית המקדש האביב אנחנו אוהבים לתת קצת אקסטרה אז עם כל רכישה, אנחנו יכללו התאמת במבוק צלחת סבון, 100% במבוק הפנים בד פילינג כפפות - על זה עוד קצת יוקרה. 100% אחריות - אנו בטוחים שאתה תאהב את מקדש האביב אמבטיה קאדילק, אבל אם אתה לא 100% מרוצים, אנו נספק מלא, בלי שאלות הכסף בחזרה להבטיח.אמבטיה הקאדילק מקדש האביב אמבטיה בקופסאות תוכננו במיוחד עבור קצת יותר פינוק בבית שלך - מושלם עבור עצמך או כמתנה עבור שניהם אותו ואת אותה.להוסיף קמצוץ של יוקרה לאמבטיה שלך בזמן שגרה, בטוח בידיעה שהם עשויים מ 100% טבעי במבוק - הבמבוק הוא משאב מתחדש, מה שהופך את זה לסביבה צליל בחירה.מה שהופך את זה נהדר?להפוך את זמן האמבטיה ואת משרים לטחון יומי עם ארוחה לאור נרות אמבטיה האהוב עליך כוס יין משלו מושלם הולדר.אנו מודעים לכך שלא כולם חובב יין, אז עשינו את בעל 7 ס מ קוטר מתאים ביותר זכוכית בגדלים.שמציעות חדשני להארכה עיצוב אשר מתאים ביותר אמבטיות עם החלקה רפידות נוספות יציבות.עם האיכות שלה, מוצק במבוק בחזרה לנוח, מחוררת עיצוב מנגנון אנחנו יכולים להבטיח החפצים שלך יישאר מאובטח, נותן לך שלום מוחלט של המוח בעת צפייה מחשב הלוח שלך או לאבד את עצמך הספר המועדף.שלנו הקאדילק עיצב במיוחד slidable מגשים עם חורי ניקוז כדי להחזיק את אביזרי אמבטיה שלנו בטלפון חריץ לחלוטין ממוקם בחזית של הקאדי ממוטב עבור גישה.כולל במבוק לסבון – במבוק ביותר של כדור הארץ-חומרים ידידותיים בקיום וזה לסבון גורם נהדרת התאמת ליווי הקאדילק שלכם. 100% במבוק הפנים בד – לא רק במבוק אחד רך בדים על הכוכב, אבל זה גם טבעי אנטי בקטריאלי שהופך אותו מושלם יוקרה הפנים בד.במבוק פילינג כפפות – משחרר הבריאות נותן אניונים, עוזר להמריץ את הגוף, חילוף חומרים לווסת את טמפרטורת גוף.מושלם פילינג מרקם.מלא SPECIFICATIONMeasures 70cm זמן x 22 ס " מ wide Extendable עיצוב עד 105cm Made מ 100% טבעי פרמיה במבוק Wood Portable & compact Not לשימוש עם חשמל מכשירים חשמליים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות