קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
Skyocean 3 שקע מצית מפצל מתאם מתח + 3 USB מטען לרכב 120W 12V/24V DC לשקע עם וולט מטר מתג הפעלה/כיבוי טלפון סלולארי GPS Dash Cam & כל המכשירים האלקטרוניים (שחור)

Skyocean 3 שקע מצית מפצל מתאם מתח + 3 USB מטען לרכב 120W 12V/24V DC לשקע עם וולט מטר מתג הפעלה/כיבוי טלפון סלולארי GPS Dash Cam & כל

ILS 29.98
 

קיים
כמות סחורה

✔ 3 שקע מצית מתאם - לספק כוח מוחלט עד 120 W, מספיק לשימוש בו זמנית של מגוון רחב של מכשירים ניידים כמו דאש מצלמה, GPS, כסא דוד, שואב אבק, רכב אדים, משאבת אוויר, מטהר אוויר, אוזניות Bluetooth. ✔ 3 יציאת USB מטען רכב - פנימי חכם IC טכנולוגיה בתבונה מזהה התקנים שלך, כדי לספק את המהיר ביותר האפשרי טעינה מהירות(מקס 5 V,3.1 א).תומך i Phone X 8 7 6 6 S plus-i Pad Mini, Samsung Galaxy S7 S8 S6 edge הערה 8 נקסוס 5 X 6 P, LG, סוני, מוטורולה, קינדל, התקני USB אחרים. ✔ גביע בצורת עיצוב & נפרדים מתג - נועד להתאים את המכונית או המשאית מחזיק כוסות, מה שהופך את המכונית שלך הרבה יותר מסודר ולחסוך מקום.את הלם הוכחה מזרן ספוג בתחתית לעשות את זה מאוד יציב כאשר אתה נוהג על מהמורות כביש.את עצמאית, מתג הפעלה/כיבוי עבור כל סיגר שקע לעשות את כל ההתקנים המחוברים תחת שליטה, לא צריך לחבר בכל פעם. ✔ מרובים בטיחות הגנת איכות חומר - בנייה ב-PPTC שחזור אוטומטי 7amps הפתיל. מגן מעגלים למנוע את המוצר ואת ההתקנים שלך מפני עומס יתר או קצר-circuiting.מוסמך על ידי Ro HS, CE & FCC, שנעשו על ידי Anti-scratch High-השפעה ABS, באיכות גבוהה אש הוכחה החומר.צבע : שחור+שחור.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות