קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
Lampundit 6 אור סומק הר התקרה אור שחור מט עם E26 בסיס תעשייתי מודרני תקרה תאורה עבור חדר אוכל סלון חדר שינה חדר הכניסה מטבח קפה בר מסדרון מסדרון בכניסה.

Lampundit 6 אור סומק הר התקרה אור שחור מט עם E26 בסיס תעשייתי מודרני תקרה תאורה עבור חדר אוכל סלון חדר שינה חדר הכניסה מטבח קפה בר מסדרון

ILS 67.48
 

קיים
כמות סחורה

【 מודרני & אמצע המאה עיצוב】- זה ספוטניק נברשת מגיע עם המופתי-כיוונית 6-עיצוב תאורה, זה אמצע המאה עיצוב אלגנטי עדכון עבור המסורתית את אורות התקרה הוא לא מתאים רק באמצע המאה סגנון מודרני בתים כאחד. 【קל להתקנה】- זה ספוטניק אור של הזרועות מגיעים מתוכנתים מראש לא צריך עבודת חיווט בתוך גוף התאורה, כולל כל הרכבה חומרה עבור התקנה מהירה וקלה. 【מתקן גודל】 קוטר 22.8 ב/58cm, גובה המרכב 4.6 ב/11.8 ס "מ, חופה 4.7 ב/12cm, שוקל 2.6 ק" ג. 【נורות】 6x E26, בסיס סטנדרטי נורות, תואם LED, אדיסון, פיבולאר.(נורות לא כלולות) באופן מלא dimmable בעת שימוש עם ניתן לעמעום נורות תואם מתג דימר. 【יישום רחב】 - להשעות את זה חצי הר נברשת בסלון, חדר השינה, חדר האוכל, בכניסה, מסדרון, מבואות יפזר רך, מרגיע, אור חמים, וזה גם המושלים בבית קפה, מסעדה וכן הלאה.Lampundit לספק מחוספס, בטוב טעם luminaire ,החולה, מושלם לאחר שירות ומכירות.שלנו luminaire דגש על עיצוב תהליך פרטים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות