קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
שאנג-ג ' קעקוע מכונת אלחוטית קעקוע עט מכונת סוללה עם כוח נייד ללא מברשות מנוע דיגיטלי תצוגת LED על אמנות הגוף אספקה וציוד קעקוע (צבע : זהב)

שאנג-ג ' קעקוע מכונת אלחוטית קעקוע עט מכונת סוללה עם כוח נייד ללא מברשות מנוע דיגיטלי תצוגת LED על אמנות הגוף אספקה וציוד קעקוע (צבע

ILS 500.49
 

קיים
כמות סחורה

1.עוצב באופן בלעדי את עיתוי סוללה פונקציה כדי להפוך את העבודה שלך יותר נוח. 2.להיות לגמרי אלחוטית, עם עיצוב ייחודי, חדשני ישיר כונן מערכת. 3.העט מאפשר לאמנים להגיע חדשים פוטנציאלים ולהשיג תוצאות טובות יותר, קל יותר. 4.תצוגה שבו אתה יכול להציג את כל parameteres כגון מתח, הגדרות קבועות מראש וכו'. 5.פקדי הפעלה וכיבוי של המכונה, להתאים את מתח ולהגדיר האהוב התחנות כדי לעבור במהירות בין ההגדרות שלך.מתח עבודה מבוא 6-10vstroke מבוא 4mmmotor מבוא שני versionit ניתן להשתמש עם כל סרן מחסנית מותגים, כמו גם מחסנית המערכת.אתה תהיה מסוגל לבחור שלך בשלושה צבעים שונים : שחור, זהב, רסיס.הנושא אקסצנטרי חסון, durable Not קל broken Package Include1 pc אלחוטי קעקוע pen1 מחשב rca adapter1 pc תשלום cable Pay תשומת לב מיוחדת את הסרט המגן על screenyou צריך לקרוע אותו לאחר שימוש, תוכלו לראות את האמיתי screenwork חד-פעמיות אחיזה.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות