קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
XIAOSAKU קשר סיני קשר סיני תליון פו אופי סלון, חדר כפול פאנל קשר קשר סיני טלוויזיה תלייה על קיר קישוט הבית תליון ציצית מזל מזרחי תליון קישוטים (גודל : קטן)

XIAOSAKU קשר סיני קשר סיני תליון פו אופי סלון, חדר כפול פאנל קשר קשר סיני טלוויזיה תלייה על קיר קישוט הבית תליון ציצית מזל מזרחי תליון

ILS 72.08
 

קיים
כמות סחורה

רחבה בעיצוב סצנות : ישים עבור רוב מקומות, כולל לקשט את מסיבת שנה החדשה, בבית, במשרד ועוד, ניתן גם לתלות אותם על עץ, דלת, חלון, קיר, במכונית, מביאה לך מזל טוב דרך כל השנה. 1. קשר סיני טיפוסי אמנות מקומית. "קשר" פירושו איחוד, ידידות, שלווה, חום, אהבה. 2. מייצג מזל טוב, מזל טוב, שגשוג, הצלחה, אושר, כסף, וכו'. 3. אדום קישוט מייצג auspiciousness ורווחה, זה יכול להיות משולב עם סגנונות שונים של הסלון. 4. זה לא רק עיצוב אלגנטי, אבל גם מתנה עבור קרובי משפחה וחברים להביע את הברכות ולהעביר לחברות.כמו סינית מסורתית קישוט, קשר סיני ו טאסל מסמלים שגשוג, אושר, בריאות, עושר, מזל טוב.שם המוצר : סיני knot Product חומר : flannel Weight : כ-4200~7400gprompt : 1. לפני הרכישה, אנא בדוק את גודל וצבע.2. מלבד קשר סיני הראו את המוצר, תמונות, פריטים אחרים כלולים.3. אנא שימו לב כי בשל שונות צגים, ייתכנו קלה הבדל צבע, בבקשה להבין.4. כי זה מדריך מדידה, בבקשה לאפשר קלה שגיאות, עיין המוצר בפועל, תודה.5. אם אתה מוצא את כל בעיות עם המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני, אנו לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי.6. קבלו את שיתוף וקבלת משוב, כך שנוכל לספק יותר מוצרים ושירותים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות