קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
SPNEC צינורות ברגים, כלי משק בית גדול צינורות, צנרת רב תכליתי צינורות מים צינור אוניברסלי ברגים שן פלייר חימום תת רצפתי (גודל : 18 ס מ)

SPNEC צינורות ברגים, כלי משק בית גדול צינורות, צנרת רב תכליתי צינורות מים צינור אוניברסלי ברגים שן פלייר חימום תת רצפתי (גודל : 18 ס

ILS 278.77
 

קיים
כמות סחורה

מחוזק heavy-duty צינורות : באיכות גבוהה פלדה/דיוק זיוף.הנשיכה הוא חזק, זה לא קל להחליק.חלק בלתי נפרד הליהוק שיבוץ : זיוף של רקיע ברזל בחתיכה אחת.מזויפים פלדה פחמן גבוהה מלחציים ראש : הרווה עבור לחיצה והידוק.התאמה קלה חינם פירוק : החיצונית של הגוף המטורף המחורצים ו-non-slip טיפול, התולעת יכול להיות מותאם בקלות, ועל האגוז ועל ברגים יכול להיות מותאם באופן חופשי.מחוזק heavy-duty צינורות : באיכות גבוהה פלדה/דיוק זיוף.הנשיכה הוא חזק, זה לא קל להחליק.חלק בלתי נפרד הליהוק שיבוץ : זיוף של רקיע ברזל בחתיכה אחת.מזויפים פלדה פחמן גבוהה מלחציים ראש : הרווה עבור לחיצה והידוק.התאמה קלה חינם פירוק : החיצונית של הגוף המטורף המחורצים ו-non-slip טיפול, התולעת יכול להיות מותאם בקלות, ועל האגוז ועל ברגים יכול להיות מותאם באופן חופשי.מגוון רחב של שימושים : בשימוש נרחב פירוק והרכבה של צינורות מים, מכונות, כלי רכב, שאינם כלי רכב מנועיים.חומר : פחמן גבוהה steel10 ס מ/12 אינץ '14 אינץ' /18 אינטש : האורך הכולל של צינורות : 245mm/280 מ "מ/320mm/405mm;רוחב של צינורות : 63mm/73mm/77mm/93mm;הגבול העליון של פתיחה : 35 מ" מ/49mm/62mm/69mm Precautions : 1. מוצר זה יכול לשמש עבור טעון objects2. כדי להיות בטוח ללבוש כלי הגנה כאשר using3. מוצר זה יש שיניים, והוא כבד משקל.אנא שימו לב בטיחות בעת שימוש בגובה altitudes4. בבקשה להשתמש בשמן לשימוש לטווח ארוך של השן בפה, כדי למנוע rust The חבילה כוללת : 1 חתיכה x wrenchnotes : עקב מדידה ידנית, בבקשה לאפשר 1-3 מ " מ. ההבדל.כי צגים שונים אורות שונים, התמונה עשויה שלא להציג את הצבע המקורי של הפריט.תודה על understandingsize או צורה, מתאים סטנדרטי 1/4 עד 3/4 ס " מ. מטרי 7mm כדי 19mm ברגים, אגוזים, הכלים, להכיר את כל הצרכים שלך.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות