קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
XIAOQIAO ניקוי עמוק לפנים מנקה פנים יופי מהביל המכשיר פנים קיטור מכונת פנים תרמי המרסס קיטור טיפוח העור הכלי (צבע : A506 ירוק תקע האיחוד האירופי)

XIAOQIAO ניקוי עמוק לפנים מנקה פנים יופי מהביל המכשיר פנים קיטור מכונת פנים תרמי המרסס קיטור טיפוח העור הכלי (צבע : A506 ירוק תקע האיחוד

ILS 122.55
 

קיים
כמות סחורה

קיטור טיפול עבור סוגי עור שונים : .עור שמן : קיטור הזמן הוא בערך 10-15 דקות;.אם באמצעות ארומתרפיה התיבה, מומלץ להשתמש הדרים ולימון שמנים אתריים;.לשטוף את הפנים שלך עם מים רכים ניקוי; לאחר מכן להחיל לשפשף חלב או המסכה, ולאחר מכן להשתמש טונר וקרם.עור יבש : הקיטור הזמן על 8-12 דקות; אם אתה משתמש ארומתרפי התיבה, מומלץ להשתמש שמן ורדים; לשטוף את הפנים עם מים, לאחר מכן להחיל מסכה או קרם ושמנת.טיפ : לא משתמשים בקיטור כדי לטפל הפנים שלך, אבל יש למרוח מסכת לחות על הפנים אדים.חומר : ABSRated כוח : 300 WOptional הכנס : תקע ארה "ב/האיחוד האירופי plug Steam נפח : 6.5 גרם/min Style : A501, A506 A501 : צבע : כחול, ורוד, purple Product גודל : 23 * 20 * 19cm A506 : צבע : ירוק, pink Product גודל : 27 * 21 * 15 ס" מ (לאחר ההרכבה)רשימת אריזה : 1 * מארח (כולל קו)1 * הפנים mask1 * מדידת cup1 * האף aspirator1 * ארומתרפיה box1 * הדרכה manual Use הוראות : 1. למזוג את המים המטוהרים לתוך סיר אלומיניום של המארח המכונה עם מים, כוס, ולכל היותר מפלס המים אינו עולה על מקס אזהרה בקו סיר אלומיניום.מפלס המים על 80ml והוא יכול לשמש במשך כ-25 דקות ברציפות;2. ליישר את המחסנית הראש בחלק התחתון של המסכה עם חריץ על הבסיס, ואז לסובב אותה עם כיוון השעון. כדי לתקן את זה.אם האף אספירטור משמש, לסובב, לסדר את צ 'אק ב" חריץ;3. פתח את ארומתרפיה קופסא לשים מוצק תבלינים או צמחי מרפא סיניים (נרכש בנפרד) לתוך זה, ולאחר מכן סגור את ארומתרפיה תיבת ולשים אותו במרכז של המנה האטריות.אם אתה לא משתמש ארומתרפיה, אתה יכול לדלג על שלב זה;4. הפעל את אספקת החשמל, לחץ על on / off מקש כדי להפעיל חימום (החימום מפתח מגדיר את מקסימום טמפרטורת המים, שיתוף lock מגדיר את השימוש הזמן).לאחר כ-3 דקות, זה יכול לשמש אחרי קלה קיטור יוצא (לסובב את הקיטור לבלבל להתאים לשקע נפח);5. לשבת מקדימה של המוצר, להישען מעט קדימה כדי להפוך את הפנים קרוב מסיכת הפנים.להתאים את המרחק בין הפנים ואת המסכה על פי מידת החום על הפנים.בעת שימוש את האף קיטור, הנח את גשר האף קרוב לחלק העליון של הספינה;6. לחץ על on / off שוב כדי לעצור את חימום, ולאחר מכן לחתוך את אספקת החשמל.אחרי כ-10 דקות, להסיר את מסיכת פנים באף או משאף, ולבסוף שופכים את המים שנותרו בתוך סיר אלומיניום (מוצר זה מאמץ אנטי יבש שריפת המערכת, אשר באופן אוטומטי חותך.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות