קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
מתכוונן נייד לעמוד,אלומיניום נייד לעמוד,מחברת לעמוד נייד 360 מעלות מתכווננת מתקפל אלומיניום סגסוגת מעמד שולחני עם משטח עכבר ללא CPU אוהדים Mi, Dreamcrown (צבע : Magenta)

מתכוונן נייד לעמוד,אלומיניום נייד לעמוד,מחברת לעמוד נייד 360 מעלות מתכווננת מתקפל אלומיניום סגסוגת מעמד שולחני עם משטח עכבר ללא CPU

ILS 96.90
 

קיים
כמות סחורה

1. זה 360 מתקפל מלא מתכוונן שולחן שולחן עבור המחשב הנייד שלך, עם סלים, עיצוב אופנתי, סופר מוצק ועמיד. 2. עיצוב מושלם, המחשב, השולחן יכול לשמש ברוב בחיים, כמו לוח הולדר, שולחן כתיבה, מתקפל נייד השולחן, קירור pad, קיפול ומגש שולחן, מחשב לוח סוגר, אתה יכול להשתמש במיטה, המשרד ובני משפחה. 3. זה גם נוח נעילה עצמית המפרקים מתקפל עם 3 רגליים בכל צד. 4. מותקן עם מאוורר-צורה חורי אוורור, שימש חזק הפירות מפזרים את החום מן התחתון של המחשב הנייד שלך. 5. מתאים לשימוש הן פנימי וחיצוני, תוכנן במיוחד כדי ליהנות גלישה באינטרנט במיטה, ספה, שולחן, שטיח, דשא וכו'. 1. זה 360 מתקפל מלא מתכוונן שולחן שולחן עבור המחשב הנייד שלך, עם סלים, עיצוב אופנתי, סופר מוצק ועמיד.2. עיצוב מושלם, המחשב, השולחן יכול לשמש ברוב בחיים, כמו לוח הולדר, שולחן כתיבה, מתקפל נייד השולחן, קירור pad, קיפול ומגש שולחן, מחשב לוח סוגר, אתה יכול להשתמש במיטה, המשרד ובני משפחה. 3. זה גם נוח נעילה עצמית המפרקים מתקפל עם 3 רגליים בכל צד. 4. מותקן עם מאוורר-צורה חורי אוורור, שימש חזק הפירות מפזרים את החום מן התחתון של המחשב הנייד שלך. 5. מתאים לשימוש הן פנימי וחיצוני, תוכנן במיוחד כדי ליהנות גלישה באינטרנט במיטה, ספה, שולחן, שטיח, דשא וכו'.מי אנחנו : שלנו הוא מותג חדש המטרה של המותג היא אנשים אוריינטציה, כדי להציע ללקוחות את החוויה הטובה ביותר ואת השירותים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות