קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
מדף ספינות מקרר מאטס מגירה רפידות (30 ס מ×500cm) מקרר מחצלות, מפיות רחיץ מקרר מאטס כדי לחתוך את גודל מתאים (נקודות כחולות)

מדף ספינות מקרר מאטס מגירה רפידות (30 ס מ×500cm) מקרר מחצלות, מפיות רחיץ מקרר מאטס כדי לחתוך את גודל מתאים (נקודות כחולות)

ILS 146.55
 

קיים
כמות סחורה

חומר בטיחות מבוא הממשלה שלנו המזרן מורכב של PET.רב-תכליתי : ניתן להשתמש בכל מקום שאתה רוצה כרית.נהדר עבור בית & המטבח, לעשות את הדברים מסודר.יכול לשמש המדף ואת המגירה אניה, ארון אניה ואת מקרר שטיח.עבור מקררים, ארונות, ארונות, מגירות, שולחנות אוכל, שידות לילה, ארונות נעליים, ארונות, משטחי.תכונה : לא דביק, חסר ריח במגירת אניה.אין גיבוי דבק, כך קל להוריד ולהחליף.מושלם בעיצוב הבית והמטבח : סופר קל משקל, והם nonstick, קל לניקוי מהיר לייבוש.מדבקות יעשה את החדר שלך יותר חמוד ויפה.נוח נקי : כאשר המקרר מדף אוניית עם כתמי שמן או לכלוך אחרים, אתה יכול בקלות למחוק את הלכלוך עם וסבון מטלית לחה או ספוג ומהיר לייבוש. 1 מבוא ניתן לחתוך בהתאם לגודל של מגירות וארונות, ובכל גודל ניתן לגזור על הרצון. 2 מבוא יכול להיות מבודד מפני אבק. 3 : יכול לשמש פלייסמט, תחתיות, שולחן ושולחן כתיבה שטיח כדי לשפר את היופי . 4 : עמיד, עמיד למים, שאינו מקל . 5 מבוא לאחר חיתוך מתאים בגודל, חנות ישירות בארון או להשתמש דבק דו צדדי (אתה צריך להביא את עצמו דבק דו צדדי)לתקן את ארבע פינות. 6 מבוא לשמור את הפירות והירקות טריים מקרר מאטס, מדף רפידות, ארון רפידות, מגירה רפידות, במקום מחצלות, תחתיות שולחן, מחצלות, שולחן מחצלות, לשמור על הבית שלך נקי.עמיד למים, dustproof, oilproof, להגן על הרהיטים לשיפור האיכות.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות