קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
12 צבעי סתיו עלה מייפל נצנצים אמנות ציפורן נצנצים 3D סתיו עלה מייפל פתיתי הולוגרפית ציפורן אמנות מדבקת מדבקות אדום צהוב כתום DIY עיצוב מניקור ציפורניים נוצצים קישוטים.

12 צבעי סתיו עלה מייפל נצנצים אמנות ציפורן נצנצים 3D סתיו עלה מייפל פתיתי הולוגרפית ציפורן אמנות מדבקת מדבקות אדום צהוב כתום DIY עיצוב

ILS 11.98
 

קיים
כמות סחורה

12. צבע עלה מייפל - סתיו הנושא עלה מייפל מסמר נצנצים 12 צבעים שונים, כל אחד מהם נבחר בקפידה והוא ארוז בתוך קופסת אחסון.קל לשימוש - מתאים לאנשי מקצוע או למתחילים.נצנצים ציפורניים מדבקות נצנצים מושלם עבור טבעי או ציפורניים מלאכותיות.יכול להיות משולב עם כל UV ג ' ל לק, לטבול אבקה, וכל אבקת ציפורן.קל לשימוש - מתאים לאנשי מקצוע או למתחילים.נצנצים ציפורניים מדבקות נצנצים מושלם עבור טבעי או ציפורניים מלאכותיות.יכול להיות משולב עם כל UV ג ' ל לק, לטבול אבקה, וכל אבקת ציפורן.נצנצים איכות שלנו - נצנצים הוא עשוי לא רעילים, ללא זיהום, ללא כאב, בטוח לשימוש בכל מקום.שימושים מרובים - תכליתי נצנצים, מסמר נצנצים יכול להיות בשימוש על ציפורניים, פנים, כל חלק של הגוף כמו נצנצים גוף כדי לתת לך יותר נוצץ לוואי.מתנה לחג המולד הטובים ביותר - זו המתנה הטובה ביותר עבור אשתך, אפילו חברה שלך, אמא, משפחה, חברים.מתאים לשימוש ביתי וגם מכוני ציפורניים.כיצד להשתמש : 1.לבחור את הלק שלך צבע. 2.בחר את הצבע שלך נצנצים. 3.החל מעיל הבסיס.אתה צריך להגן על הציפורניים שלך. 4.להחיל שני מעילים דקים של נבחר לק. 5.לחץ על נצנצים על הציפורניים שלך.אתה יכול לכסות אותם לגמרי, או יכולת אחת נצנצים לכל ציפורניים או אתה יכול לקבל מספר אקראי של נצנצים על הציפורניים שלך. 6.אם מסמר נצנצים פייטים קטנים, רק לשפוך אותם על הציפורניים שלך. 7.לחלופין, נרפא ללק להתייבש.ואז להשתמש דבק ציפורניים מקל על פאייטים. 8.למרוח שכבה של המעיל כדי למנוע את הפייטים מנפילה.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות