קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
MAIKESUB 5x10 אינץ '50 יח' סובלימציה לכווץ לעטוף עם שרוולים לבנים שקיות סובלימציה לכווץ לעטוף עבור 20oz ישר ספל סובלימציה לכווץ סרט העברת חום לכווץ לעטוף (5x10)

MAIKESUB 5x10 אינץ '50 יח' סובלימציה לכווץ לעטוף עם שרוולים לבנים שקיות סובלימציה לכווץ לעטוף עבור 20oz ישר ספל סובלימציה לכווץ סרט

ILS 19.48
 

קיים
כמות סחורה

【תוכן החבילה】50 יח '5x10 ס" מ סובלימציה לכווץ לעטוף עם שרוולים, קל סובלימציה העברת חום ללא כל העברת חום, המכונה, רק סרט +סובלימציה ריק +תנור.אשר יכול 100% לעטוף את הפרויקט, ואז לעזור מושלם מלא לעטוף להדפיס עיצובים. 【שיטת הפעולה】אתה רק צריך לכסות את סובלימציה לכווץ לעטוף על ספלים, אריחים, או אחר חסר סובלימציה.ואז לשים אותם לתוך התנור ועיצוב זמן ולחכות המוצרים המוגמרים על 338°F(170℃) ו-5 דקות.התהליך יכול להיעשות בבית, וזה מאוד פשוט,קל וזול.המלצה : המוצר צריך להיות ממוקם בצורה אנכית. 【High-end איכות】זה לכווץ לעטוף סובלימציה עשוי חומר premium,טבעיים, הגנת הסביבה,כספת, חדרים ללא-רעיל, חסר ריח. 【בגודל מלא】בגדלים שונים ניתן לבחור, לצרכיך אישית מעולה תמונות של החומרים המתכלים של צורות שונות. 【מגוון רחב של יישומים】סובלימציה סרט פסיכולוג מתאים שונות שטוח ולא מעוגל פריטים כמו מחזיקי מפתחות, פאזלים, מסגרות תמונה, mousepads, מקרה טלפון, קטגוריה, עגילים, בקבוק מים וחפצים אחרים.זה נחמד DIY שלך פריטים מותאמים אישית או מתנות ייחודיות אחרים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות