קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
HJUIK 2 חבילת לטקס כרית לשינה, רזה נמוך כריות המיטה, הכרית על הצוואר כאב בכתף חזרה לצד דרגשי שינה (צבע : לבן, גודל : 40x60x10cm)

HJUIK 2 חבילת לטקס כרית לשינה, רזה נמוך כריות המיטה, הכרית על הצוואר כאב בכתף חזרה לצד דרגשי שינה (צבע : לבן, גודל : 40x60x10cm)

ILS 101.40
 

קיים
כמות סחורה

【לנשימה לכסות】המיטה כיסוי הכרית עשוי פרימיום חומר בד להישאר רך, לנשימה, יבש.לא משנה איזה סוג של שינה עמדות אתה מעדיף, אתה יכול תמיד לקבל את החוויה במלון חמישה כוכבים יוקרתי בבית בכל לילה.מתאים הצד, הבטן, גב דרגשי שינה. 【הבחירה הטובה ביותר עבור הרפיה עמוקה】 במיוחד, רך ואוורירי כריות מיטה לקדם מקסימום שריר הרפיה, מנוחה, שינה עמוקה. 【בנייה】 העיצוב כולל לנשימה, והוא אשר מונע לא נעים שמוקים וגירוי.זה גם מבטיח נוחות מרבית עבור כל שינה עמדתו. 【נוחות מוחלטת】 הכריות שלנו עשויים שנבחרו בקפידה על ידי חומר, מתן תמיכה אופטימלית על הראש, הכתפיים, הצוואר אזורים.הם מושלם עבור כל סוגי אדנים : הגב, צד ובטן. 【איכות שינה הכרית】 מבוסס על עיצוב ארגונומי מתכוונן כרית מספק המלון באיכות רכות, ומציעים גם חברת התמיכה הדרושים כדי לשמור על הצוואר בתור. ▶מפרט : ●שם : כריות●גודל(Lx Wx H) : 40x60x10cm●חומר : כותנה●מילוי : גומי▶חבילה כללה : 2 x Pillows Only לעיל חבילת תוכן, מוצרים אחרים אינם כלולים▶מדריכים למשתמש●כאשר אתה לוקח כריות מתוך ואקום לאטום את הפעם הראשונה,אתה יכול למחוא כפיים הכרית שלך עם היד שלך כדי לעשות את זה מהר להחזיר את צורתו המקורית,ולהמתין 30 דקות לקבלת תוצאות טובות יותר●כאשר הכרית מופיע קעורה,באותה השיטה כמו 1,לתת להם 2-3 שעות של שמש ים באופן קבוע, בריא יותר להשתמש▶הערה : ●נקי פעם במחצית חודש וליהנות שינה בריאה●שגרתי מתחממים בשמש יהיה להחיות ולרענן את כריות●על מנת להאריך את תוחלת החיים של הכרית שלך, אנא השתמש ציפית,זה מאפשר ניקוי קל יותר●בשל האור, המסך הגדרת ההבדל, הפריט צבע עשוי להיות מעט שונה מהתמונות●בבקשה לאפשר קלה ממד ההבדל. בשל שונות ידנית מדידה.

מאפיינים נוספים

●Name:
Pillows
●Size(LxWxH):
40x60x10cm
●Material:
Cotton
●Filling:
Latex
▶Package included:
2 x Pillows :
Only the above package content, other products are not included :
▶User Guides :
●When you take Pillows out of the vacuum seal the first time,you can clap your pillow with your hand to make it quickly return to the original shape,and wait 30 minutes for better results :
●When the pillow appears concave,the same method as 1,give them 2-3 hours of sun bathing regularly, for healthier use :
▶Note:
●Clean once in half a month and enjoy a healthy sleep :
●Routine basking in the sunshine will revitalize and refresh your pillows :
●In order to prolong the lifespan of your pillow, please use a pillowcase,this makes cleaning easier :
●Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures :
●Please allow slight dimension difference due to different manual measurement :

הצעות טובות