קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
עגלת תינוק כילות נגד יתושים, נעילה אוניברסלי-סוג עגלת תינוק כילות נגד יתושים, למתוח רשתות, לנשימה, קיפול כפול-שימוש רוכסן רשתות, התינוק כיסויי מושב הרכב, עריסות (כחול)

עגלת תינוק כילות נגד יתושים, נעילה אוניברסלי-סוג עגלת תינוק כילות נגד יתושים, למתוח רשתות, לנשימה, קיפול כפול-שימוש רוכסן רשתות, התינוק

ILS 25.48
 

קיים
כמות סחורה

????【אוניברסלי כילות נגד יתושים על העגלה】מתאים 98% עגלות, שילוב עגלות (עם גג), התינוק המושבים, מיטות ונסיעות עריסות וכו'.הגודל המרבי יכול להיות מורחב ל-43 ס "מ x 22 ס" מ.מקסימום הגנה יעילה של התינוק מפני פגיעה. ????【מושלם, מעשי, כפול רוכסן הפתיחה עיצוב】את רוכסן נוח לתינוק לצאת.כאשר אתה צריך להחזיק את התינוק שלך או לתת להם דברים, אתה יכול לעשות את זה עם רוכסן נוח ממוקם במרכז של רשת יתושים.כל פעם הוא מותקן על עגלה, זה לא הכרחי כדי להסיר אותו, פשוט לפתוח את הרוכסן. ????【מדמיע עמיד רשת בסדר】את עגלת תינוק כילה נגד יתושים יש טוב airtightness, ואת כל כילה נגד יתושים הוא גם מאוד לנשימה.הסריגה היא פרטניות, אשר מבטיח בטיחות גדול אז אפילו הקטן ביותר יתושים יכולים להיכנס ולהפריע את התינוק שלך. ????【PE גבוהה אלסטי מערכת תמיכה】PE רצועות לספק תמיכת 3 D, את כילה נגד יתושים שומר על מבנה הטיולון.יש אלסטי הקצוות, ומאפשר לכם להתאים סוגים שונים של עגלות, גמיש יותר, ולשפר את תחושת המרחב. ????【רחיץ נייד כילה נגד יתושים】מקופלת כילה נגד יתושים הוא קטן והוא יכול להתבצע עם אתה.מעובד פוליאסטר מבטיח חיי שירות ארוכים.ניתן לכבס ב 30 מעלות, טמפרטורת המים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות