קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
חילזון SAKK: דואר תופס לדואר חריצים - לבן. לא עוד דואר על הרצפה! מפחית טיוטות, מגן על הפרטיות, ועוד. אין כלים או ברגים צריך. לבית, למשרד, דלתות מוסך. (סל, תיק)

חילזון SAKK: דואר תופס לדואר חריצים - לבן. לא עוד דואר על הרצפה! מפחית טיוטות, מגן על הפרטיות, ועוד. אין כלים או ברגים צריך. לבית, למשרד,

ILS 37.48
 

קיים
כמות סחורה

חילזון SAKK מקורי המצאה שנוצרו לפני שנים רבות כדי לעזור הדואר של משתמשים בכל מקום עם מרחב פתרון יעיל כדי לתפוס את הדואר שלהם-לא יותר מגושם סלים או כלובים!נהדר עבור הביתה, למשרד, דלתות מוסך!.מושך וחזק עדיין רך למגע.עשוי חסון, במכונה, מיקרופייבר זמש (לא חיה) עם רקמה.מוצר איכותי שמתאים את כל הדואר הסטנדרטי חריצים - מגזין אותיות בגדלים!.קל להתקין - לא כלים הדרושים!ובלי מסמרים/ברגים פעם אומר שאין חורים מכניס את הדלת.את דבק חזק רצועות קיבולת גדולה sakk לאפשר כמות נכבדת של דואר מדי (כמות גבוהה & עד 10 ק " ג של משקל)!.מפחית טיוטות ומגנה על הפרטיות שלך.הבד מטילה על הדואר הפתיחה, אשר מסייע להפחית את הטיוטות.כי המוצר הוא אטום, להציץ בעיניים (פושעים, הצצה toms) לא יכול לראות לתוך הבית שלך באמצעות הדואר!.בונוס : חינם מכתבים עם זכוכית מגדלת שליט כלול בכל חבילה!.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות