קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
תפירה על ריינסטון, מבריק יפה קריסטל שרשרת לקצץ אביזרי ביגוד עבור צמידים על תיקים נעליים, שרשראות(715mm סוס עין לבן + שחור יהלום)

תפירה על ריינסטון, מבריק יפה קריסטל שרשרת לקצץ אביזרי ביגוד עבור צמידים על תיקים נעליים, שרשראות(715mm סוס עין לבן + שחור יהלום)

ILS 21.43
 

קיים
כמות סחורה

זה יכול להיות מודבק או נתפר ביד, קשר הדוק, לא קל ליפול.להביא לך הרבה DIY עונג, מלא להראות את טעמו מיוחד ואישיות.עיצוב מיוחד, יגרום לך מאוד המושכים את העין בקהל.מבריק AAA זכוכית קריסטל ריינסטון, מבריק ויפה, מצופה עבה כסף הצבת רשתות, לא קל לדעוך.בדרך כלל מתאים דקורטיביים DIY בגדים, תיקים, נעליים, שרשראות, צמידים ואביזרים אחרים.תכונה : 1. מבריק AAA זכוכית קריסטל ריינסטון, מבריק ויפה, מצופה עבה כסף הצבת רשתות, לא קל לדעוך.2. בדרך כלל מתאים דקורטיביים DIY בגדים, תיקים, נעליים, שרשראות, צמידים ואביזרים אחרים.3. להביא לך הרבה DIY עונג, מלא להראות את טעמו מיוחד ואישיות.4. זה יכול להיות מודבק או נתפר ביד, קשר הדוק, לא קל ליפול.5. עיצוב מיוחד, יגרום לך מאוד המושכים את העין בקהל.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : ריינסטון Chain Material : זכוכית קריסטל ריינסטון, Electroplated עבה כסף הצבת Chain Optional צבע : לבן ריינסטון, אדום ריינסטון, לבן + שחור Rhinestone Product גודל : אורך 1 יארד (90 סנטימטרי) שרשרת רוחב : Approx. 1cm / 0.4 in Rhinestone גודל : Approx. 7 x 15mm / 0.3 x 0.6 in Application : אביזרי הטקסטיל Decoration How להשתמש : זה יכול להיות מודבק או נתפר ביד.אנחנו-טקסט שולחן td,.אנחנו-טקסט שולחן ה,;.אנחנו-טקסט השולחן,רשימת החבילות : 1 x ריינסטון שרשרת.

מאפיינים נוספים

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Rhinestone Chain
Material:
Crystal Glass Rhinestone, Electroplated Thick Silver Claw Chain
Optional Color:
White Rhinestone, Red Rhinestone, White + Black Rhinestone
Product Size:
Length 1 Yard (90cm)  
Chain Width:
Approx. 1cm / 0.4in
Rhinestone Size:
Approx. 7 x 15mm / 0.3 x 0.6in
Application:
Garment Accessories Decoration
How to use:
It can be glued or hand-sewn.
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Rhinestone Chain :

הצעות טובות