קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
DIY עבודת יד, לחצות סטיץ רקמה ערכות לחצות סטיץ חותמת ערכות 11CT בד לחצות סטיץ כלים רקמה Starter Kit למבוגרים ובני הבכור - חיים רוז 37x27cm(ללא מסגרת)

DIY עבודת יד, לחצות סטיץ רקמה ערכות לחצות סטיץ חותמת ערכות 11CT בד לחצות סטיץ כלים רקמה Starter Kit למבוגרים ובני הבכור - חיים רוז 37x27cm(ללא

ILS 95.70
 

קיים
כמות סחורה

♥הערכה כוללת : זה לחצות סטיץ אינו מכיל מסגרת, אתה צריך להשלים את זה בעצמך. (מבוסס על המוצר בפועל התקבל). ♥חוט כותנה מבוא הצבע של כל חוט יש את המספר המתאים ואת בלוק צבע על הבד, כך שהוא קל יותר למצוא את האזור המתאים ייחודי חוט.את מודפס מראש צבע יש מה לעשות עם הצבע של החוט. ♥חוט רקמה : כולל מגוון רחב של חוטים צבעוניים, .כל שורה אנו מספקים מורכב של 6 גדילים, אז אתה צריך לחלק את 6 גדילים לשתי 3-strand שורות לפני שאתה עובד. ♥מתאים למתחילים : עם כל הכלים שאתה צריך לסיים את זה רקמה, אפילו מתחיל יכול להפעיל אותו בקלות ולרקום את דפוסי יפה. ♥DIY : מתאים שטיח לחצות תפר, רקמה, תפירה, סריגה, מושלם כפי במלאכת-יד. מתנה עבור החגים, חג המולד וכו'.Frameless לחצות סטיץ מבוא זה נספר לחצות סטיץ ערכת אינו כולל צלב תפר מסגרת או חישוק רקמה.כפוף בפועל הפריטים שהתקבלו.שלנו מוטבע צלב תפירה קיטים מושלמים עבור כל רמות מיומנות, מילדים בני נוער למבוגרים מתחילים stitchery מומחה.הקיטים כוללים עיצובים מודבקת על בד כותנה ב רחיץ דיו, מה שהופך את זה קל לך לעשות את זה נכון.לעומת ספרתי צלב תפירה, עושה את חותמת יהיה יותר קל ופחות הצעדים הנדרשים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות