קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
סיעוד כיסוי הנקה צעיף - התינוק כיסויי מושב הרכב החופה - רך כיסוי הנקה עבור תינוקות תינוקות סיעוד לכסות את הסינר, מתנות להולדת תינוק עבור ילד&ילדה (רוז Leopard)

סיעוד כיסוי הנקה צעיף - התינוק כיסויי מושב הרכב החופה - רך כיסוי הנקה עבור תינוקות תינוקות סיעוד לכסות את הסינר, מתנות להולדת תינוק

ILS 20.98
 

קיים
כמות סחורה

【רך & לנשימה】 מבוא זה הנקה הנקה הכיסוי הוא עשה עם לנשימה בד.זה גמיש ורך, אך גם קומפקטי, וקל משקל אשר למנוע אור שמש ישיר, חום, לשמור על זרימה קבועה של אוויר אל התינוק, ומציע את הנוחות האולטימטיבית עבור שניהם, אמא ותינוק. 【רב-שימושית כיסוי עבור כל אמא】 מבוא יכולים להשתמש בתור פרטיות סיעוד כיסוי, כסא תינוק לכסות את עגלת הקניות כיסוי, כיסא גבוה כיסוי, כיסוי הנקה, אינפיניטי, הצעיף אור שמיכה לעגלה כיסוי, חיתול שינוי הכיסוי וכן הלאה.זה חייב להיות עבור כל אמא!. 【המתנה המושלמת עבור אימא חדשה】 : מודרני, מסוגנן, קל לשימוש, רך ואוורירי, רב-שימוש סיעוד מכסה על הנקה תינוק מקלחות או אימא חדשה, יגדל יחד עם התינוק. 【קל לשימוש ונקי】 : מכונת כביסה קר ואוויר יבש.צריך רק 5 שניות, ללבוש סיעוד לכסות או לכסות עגלה.לנוח להבטיח כי הנקה לתינוק בציבור יהפכו סופר קל עם זה מרווח הנקה טיוח!. 【שירות לקוחות】 מבוא שביעות רצון הלקוח היא המטרה העיקרית שלנו.אם יש לך שאלות על העגלה כיסוי, אנא פנה אלינו באמצעות.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות