קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
YLLQXI אלחוטי דילוג על אימון כושר בנים ובנות חבל ציוד משוקלל Ropeless בחבל דילוג על כושר, סבך-בחינם מהירות מהירה אלחוטי קפיצה בחבל אימון (כחול, 1 יח')

YLLQXI אלחוטי דילוג על אימון כושר בנים ובנות חבל ציוד משוקלל Ropeless בחבל דילוג על כושר, סבך-בחינם מהירות מהירה אלחוטי קפיצה בחבל אימון

ILS 11.98
 

קיים
כמות סחורה

✿סבך-חינם קפיצה על חבל : אלחוטי בחבל יכול לסובב 360 מעלות, לסובב במהירות בלי הישבן, אז אתה לא צריך לדאוג להכות את הרגליים או מועד.זה יכול לשחרר את הכאב ואת אי הנוחות במהלך אימון. ✿נוחות מקסימלית : ידית של את מהירות בחבל מכוסה רך מרופד קצף זיכרון, וזה מאוד נוח גם אם הוא מוחזק במשך זמן רב.הפנימי קצף עמיד, ריח-הוכחה, זיעה, סופג, ומאפשר לך טוב יותר לממש את החוויה. ✿מתאים ספורט : חבל דילוג האימון מתאים לכולם, ואתה יכול להתחיל בחבל בכל עת, בכל מקום.Ropeless דילוג מתאים דילוג ספורטאים בכל הגילאים ובכל הרמות.זה יכול להיות בשימוש נרחב במשרדים, חדרי שינה, חדרי מגורים, בחוץ, אפילו בחללים קטנים. ✿חבל דילוג, היא פשוטה ומהירה פעילות גופנית הגוף שומן ולרדת במשקל.חבל אימון יכול לעצב את קרדיו סיבולת, סיבולת ומהירות.החבל לא רק שומר אותך בריא, אבל גם מרגיש את הכיף של פעילות גופנית. ✿מגוון רחב של צבעים נבחר באופן שרירותי, קל לאחסון, תמיד יש אחד שמתאים לך פרמטרים מוצר : חומר : PP+PVC+סיליקון גודל : ידית : 135mm תחום : 30mm המוצרים כוללים : 1pcs אלחוטית בחבל. 1. סבך-חינם קפיצה על חבל : אלחוטי בחבל יכול לסובב 360 מעלות, לסובב במהירות בלי הישבן, אז אתה לא צריך לדאוג להכות את הרגליים או מועד.זה יכול לשחרר את הכאב ואת אי הנוחות במהלך אימון. 2. נוחות מקסימלית : ידית של את מהירות בחבל מכוסה רך מרופד קצף זיכרון, וזה מאוד נוח גם אם הוא מוחזק במשך זמן רב.הפנימי קצף עמיד, ריח-הוכחה, זיעה, סופג, ומאפשר לך יותר פעילות גופנית ניסיון 3. מתאים לספורט : חבל דילוג האימון מתאים לכולם, ואתה יכול להתחיל בחבל בכל עת, בכל מקום.Ropeless דילוג מתאים דילוג ספורטאים בכל הגילאים ובכל הרמות.זה יכול להיות בשימוש נרחב במשרדים, חדרי שינה, חדרי מגורים, בחוץ, אפילו בחללים קטנים. 4. חבל דילוג, היא פשוטה ומהירה פעילות גופנית הגוף שומן ולרדת במשקל.חבל אימון יכול לעצב את קרדיו סיבולת, סיבולת ומהירות.החבל לא רק שומר אותך בריא, אבל גם מרגיש את הכיף של תרגיל 5. מגוון רחב של צבעים נבחר באופן שרירותי, קל לאחסון, תמיד יש אחד שמתאים לך פרמטרים מוצר : חומר : PP+PVC+סיליקון גודל : ידית : 135mm תחום : 30mm המוצרים כוללים : 1pcs אלחוטית בחבל.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות