קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
העץ וויק Co. פצפוץ נר ויקס + קליפים (25 פתילות, קטן) עבור קוקוס + סויה שעווה תערובת נרות | הכנת נרות אספקה (OB-.030-.375-5-25)

העץ וויק Co. פצפוץ נר ויקס + קליפים (25 פתילות, קטן) עבור קוקוס + סויה שעווה תערובת נרות | הכנת נרות אספקה (OB-.030-.375-5-25)

ILS 31.43
 

קיים
כמות סחורה

טבלת מידות : Small - נר חרס בקוטר 2.5 ב. - 3.בינוני - נר חרס בקוטר 3. - 3.5.גדול - נר חרס בקוטר 3.5. - 4 -.X-גדול - נר חרס בקוטר 4. - 4.5, ב.ויק גודל (קטן) : .03" עבה, באורך 5" : מומלץ מאוד קוקוס + סויה שעווה של נר ביצוע פרויקטים.אם אתה משתמש שונה שעווה סוג, בבקשה להציג שלנו אפשרויות חלופיות לטובה וויק כדי להתאים את הנר.** לא מומלץ עבור שעוות פרפין**.טווח של 3-5/5 הצליל : עץ ויק מציע שופעת הצליל והוא מוכן לשרוף את החבילה; טיפול לא, ספוג או הכפלה הכרחי.אלה עושה נר אספקה ללא עשן ויקס ולבצע יותר באופן עקבי, לשרוף יותר מאשר כותנה נרות פתילות.מלא, יפה להבה : לקצץ את הפתיל כ-3/16" גובה מעל שעווה עבור ביצועים הטובים ביותר.ויק קליפים כלולים זה עושה נר ערכת עזרה כדי להחזיק ויקס במקום להישאר ישר בעת ביצוע נרות. 100% תוצרת ארה : עשוי 100% עץ טבעי ילידים, נדוש עצי פרי שמקורו Forest Stewardship Council (FSC)-מוסמך מילס בר קיימא מעובדים בארה " ב.העץ וויק היא דבקה יחד עם רעיל תהליך ומספק חזק פיצוח לשרוף.חיוני עושה נר אספקה : האצה וויק היא אופציה אידיאלית נר ערכות סויה שעווה תערובת עץ וויק נרות.אם אתה משתמש שונה שעווה סוג או גודל הצנצנת, בבקשה להציג שלנו הרבה אפשרויות חלופיות לטובה וויק כדי להתאים את הנר.אל תהססו לשלוח הודעה באמצעות יצירת נר שאלות!אנחנו כאן כדי לעזור!טיפים מהמומחים על עץ וויק CO הנה עצה שלנו בתוך הבית נר מומחים בעת שימוש עץ וויק, לקצץ את הפתיל כדי 3/16" (5 מ " מ) גובה מעל שעווה אופטימלית לשרוף את הביצועים.תמיד נותנים את הנר מגניב למשך תקופה מינימלית של 24 שעות לפני הטיפול, זמירה שלך ויק, או צריבה.לשרוף את הנר למשך שעתיים לפחות על הראשון לשרוף, או עד שעווה יש נמס לגמרי את הקצוות של הכלי שלך.לא לשרוף את הנר שלך יותר מאשר ארבע רביעיות.להיות בטוח כדי לעורר את ניחוח לתוך השעווה על מינימום של 120 שניות כדי להבטיח את ניחוח + ווקס באופן מלא לאגד יחד.לבדוק את זה!יצירת נר היא כמו מדע, כמו זה אמנות, מה שאומר את זה לעתים קרובות דורש קצת ניסוי וטעייה כדי למצוא את השילוב המושלם של מרכיבים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות