קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
heejoonay 4נשף חג המולד קישוטים 9pc להגדיר מחוסמת קישוטי חג המולד עץ הביצים על עצי חג המולד מסיבת החתונה קישוטי החג שולחן עצים קטנים לקישוט (שמפניה)

heejoonay 4נשף חג המולד קישוטים 9pc להגדיר מחוסמת קישוטי חג המולד עץ הביצים על עצי חג המולד מסיבת החתונה קישוטי החג שולחן עצים קטנים

ILS 43.48
 

קיים
כמות סחורה

【גודל גדול&עיצוב ייחודי 】9pc להגדיר שמפניה קישוט חג המולד, 3.8" עץ חג המולד קישוטים הביצים עם קולב, מוצר באיכות גבוהה יכול להשתמש בתור קישוט זמן רב יותר. 【חומר】שמפניה קישוטי חג מולד,תחום מכוסה יוקרה חוט משי.קישט עם פנינים גבוהה נצנצים. 【שימושים מוצעים 】אלה שמפניה כדורי חג המולד להגדיר ניתן להשתמש במגוון של דרכים, עץ חג המולד / דלת/ עיצוב הבית לחג המולד, חתונה, אירוסין, קישוטים למסיבה. 【דקורטיביים תלויים כדורי 】זה יכול גם להוסיף פשטני אלגנטיות כדי זרי פרחים וזרים יכול להשתמש בו כמו אגרטל מילוי על השולחן או ליל כל הקדושים זר, כמו כדורים דקורטיביים עבור office שלך, בחדר האוכל, מסעדה, בית חווה. 【מפרטים】9pcs לכל תיבה, כל כדור 4".מפרט9pc 3 סגנונות 4ס מקופסת מתנה אריזה קובע תוספת מעולה את קישוטי חג המולד, חג קישוט.מושלם לעיצוב הבית עבור מגוונים תצוגה של חג, חתונה, אירוסין, יום השנה, מסיבה, כמו תלויים קישוטים על ענפי העץ, שולחן סידורי פרחים, סביב מעקה, מעל הקבלה, וכו'.זה גם בחירה מצוינת עבור מסחרי קישוטי החג.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות