קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
1Pair/2Pcs המראה המראה גשם מגן עשן שומר אוניברסלי סיבי פחמן אחורית המראה בצד גשם הגבה עבור מכוניות ג ' יפ משאית המראה אביזרי כיסוי (סיבי פחמן)

1Pair/2Pcs המראה המראה גשם מגן עשן שומר אוניברסלי סיבי פחמן אחורית המראה בצד גשם הגבה עבור מכוניות ג ' יפ משאית המראה אביזרי כיסוי (סיבי

ILS 8.98
 

קיים
כמות סחורה

✔איכות פרימיום - המראה האחורית גשם הגבה עשוי מחומר PVC, שהוא מאוד גמיש מאוד עמיד לטמפרטורות גבוהות ונמוכות.ואת מעורבים באיכות גבוהה דבק משמש, אשר ארוכת-טווח צמיגות, אז זה מאוד מתאים, לא להשאיר סימנים. ✔נהיגה בטוחה - כבד, גשם כבד, שלג יהיה מטושטש במראה ולעשות את זה קשה לראות את תנאי הכביש, מה שהופך את הנהיגה מאוד מסוכן.התקנת גשם הגבות יכול לחסום ביעילות ההתערבות של גשם ושלג, מספק חזון ברור, ולשפר את בטיחות הנהיגה בימים גשומים. ✔לספק הגנה - המראה גשם מגן המאבטח יכול להגן על המראה האחורית של הרכב, בצורה יעילה יכול למנוע את המראה האחורית " מ, גרד, ולא לחסום את אור השמש, להפחית את אור שמש ישיר, להגן במראה האחורית, וגם לשפר את בטיחות הנהיגה. ✔קל להתקנה - מעורב דבק מאוד דביקה אבל לא משאיר סימנים, בבקשה לשים לב כדי לנקות את המראה האחורית לפני דבק ולהתקין אותו כאשר הוא יבש, אבק חינם.ב. בטמפרטורה נמוכה, מזג האוויר, שימוש במייבש שיער כראוי לחמם ולרכך לפני התקנת. ✔מה שתקבל - תקבל 2pcs אחורית המראה בצד גשם, המשמר את גודל 18.2*5.8 ס " מ/7.28**2.28 שעל, תן את זה ליווי הבטיחות שלך.אם אתה לא מרוצה או כל בעיה, אל תהססו דרך כדי ליצור קשר ישירות עם בנו.אנחנו נדאג לך בתוך 24 שעות.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות