קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
Bryopath סיפון השמש, אורות LED סולארית גדר אורות, תאורה חיצונית בגינה, תפאורה הקיר גדר אורות, פטיו, דלת כניסה, מדרגות, לבן חם/שינוי צבע (2-Pack)

Bryopath סיפון השמש, אורות LED סולארית גדר אורות, תאורה חיצונית בגינה, תפאורה הקיר גדר אורות, פטיו, דלת כניסה, מדרגות, לבן חם/שינוי

ILS 40.48
 

קיים
כמות סחורה

☀️【2 מצבי תאורה】השמש הסיפון אורות תומך בשני מצבי חמים אור לבן ו-RGB 7 שינויי צבע.אתה יכול להשתמש במתג כדי לשנות את המצב הרצוי להביא תחושה שונה קירות, חצר. ☀️【התקנה קלה】להשתמש בברגים כדי להתקין את הגדר אורות, או לקנות דבק דו צדדי כדי לתקוע את האורות במקומות שטופי שמש, ולהדליק את המתג כדי להאיר לאחר הטעינה.מתאים מאוד דקים, גדרות, דלתות, קירות חיצוניים, מדרגות, וכו'. ☀️【עמיד למים עמיד】את דירוג עמיד למים חיצונית סולארית אורות IP65, אשר יכול לעמוד את ההשפעה של גשם, שלג, מזג אוויר אחרים, להבטיח אלה הובילו גדר האורות כדי לשמש בדרך כלל. ☀️【יישומים רחב 】זה הוביל אורות השמש מתאימים את הסיפון, דלת הכניסה, שביל, מרפסת, חזית/חצרות, גנים, חניונים, עסקים,גדר, קיר, מדרגות, מדרגות, הנוף, החצר או כל חוצות במקומות שצריך תאורה או קישוט. ☀️【שירות & טיפים】אנא נסה לשים את מנורת קיר במקום שטוף שמש, תשלום זה במשך 6-8 שעות, לפני שמתחילים להשתמש בו.אם יש לך שאלות על המוצר מידע או שימוש במוצר, אינו עונה על הציפיות שלך, אתה יכול לפנות אלינו ואנחנו נתמודד עם זה בהקדם האפשרי.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות