קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
SHIJINHAO ברזנט חלון בידוד הסרט, קר-הוכחה שקוף מתכוונן בניילון נצמד ברזנט אטום Windproof מחיצת וילון (ערכת צבע : שקוף, גודל : 1x1.8m)

SHIJINHAO ברזנט חלון בידוד הסרט, קר-הוכחה שקוף מתכוונן בניילון נצמד ברזנט אטום Windproof מחיצת וילון (ערכת צבע : שקוף, גודל : 1x1.8m)

ILS 60.57
 

קיים
כמות סחורה

★בידוד הסרט : פנימי וילון ערכה תוכננה במיוחד עבור חורפים קרים, אשר יכול לתקן את דליפת אוויר כדי לחסוך בעלויות החימום. ★לשימוש חוזר : כאשר החלון בידוד ערכת מוסר, לא יהיו שיורית הוק הקלטת על דלת וחלון מסגרות, וזה יכול להיות דבוק היטב את המסגרת. ★הגנת טמפרטורה : חום בידוד הסרט ביעילות בקרת הטמפרטורה מ -55c ל +25c תחת טמפרטורות קיצוניות, ויש לו מכשול מצוין מים, רעש וזיהום אוויר. ★מושלם קישוט : זה קל להתקין חלון בידוד הסרט יהיה הבחירה המושלמת!למדוד את החלונות לפני הזמנת כדי לוודא את הערכה שלנו מתאים. ★מתכוונן : זה להתאמה אישית, כך שאתה יכול לחתוך אותו בגודל שלך, לא משנה איזה סוג של חלון אתה, זה הוא דרך טובה כדי להבטיח לך לישון בשקט מבלי לאבד את היופי. (◕ᴗ◕✿) חורף החותם המשפחתי וילונות Windproof קר הגנה קר-הוכחה בידוד תרמי יריעת פלסטיק על חלון איטום בחורף ברזנט חלון בידוד הסרט, אם אתם צריכים זיגוג כפול ולא מפחדים לשנות את windows, ואז זה סוג של חלון הסרט יהיה לשחק תפקיד תפקיד משני זכוכית השפעה על windows▼תיאור מוצר : שם : חלון בידוד film Material : EVAColor : transparentquantity : 1 Thickness : 0.1 mm Dimensions : רוחב x length Specification : יכול להיות customized Thickness מדד : ★★★★☆חיי שירות : ★★★★★רכות מדד : ★★★★★מושלם מקלט : רוח, גשם, ברד, שלג, שמש, ארבע seasons Use מקום : בתוך הבית, המטבח, חדר הילדים, חדר העבודה, חדר השינה או עליית windows (כל מיני סוגים של מתכת, מסגרות חלון, עץ, מסגרות חלונות, מסגרות חלון, פלסטיק, מסגרות חלון, וכו'.; או שטוח, נקי, זכוכית, אריחי קרמיקה, וכו')▼מאפיינים : סרט שקוף זה עוזר למנוע חום loss One אדם יכול להתקין ולפרק במהירות, easily Keep על חום הבית שלך ולשמור חימום costs High כוח, לא עיוות, התנגדות מדמיע, עמיד למים, recyclable You יכול להתאים אישית את זה על ידי התאמת גודל חלון הסרט לפי צרכים שונים▼רשימת אריזה : בידוד הסרט x1.

מאפיינים נוספים

can be customized :
Thickness index:
★★★★☆
Service life:
★★★★★
Softness index:
★★★★★
The perfect refuge:
wind, rain, hail, snow, sunshine, four seasons
Use place:
indoor, kitchen, children's room, study room, bedroom or attic windows (all kinds of metal window frames, wooden window frames, painted window frames, plastic window frames, etc.; or flat, clean, glass, ceramic tiles, etc.)
▼Features:
Transparent film helps prevent heat loss :
One person can install and disassemble quickly and easily :
Keep your house warm and save heating costs :
High strength, no deformation, tear resistance, waterproof, recyclable :
You can customize it by adjusting the size of the window film according to your different needs :
▼Packing list:
Insulation film x1 :

הצעות טובות