קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
Ultra Slim Case לוח Case עבור iPad אוויר 4 10.9 2020/Pro 11 2020 שלוש שכבות Shockproof Dropproof ,עם סיבוב רגלית,רצועת כתף PC+סיליקון רב-תפקודי כיסוי מגן מחשב לוח הכיסוי האחורי.

Ultra Slim Case לוח Case עבור iPad אוויר 4 10.9 2020/Pro 11 2020 שלוש שכבות Shockproof Dropproof ,עם סיבוב רגלית,רצועת כתף PC+סיליקון

ILS 27.73
 

קיים
כמות סחורה

1. במקרה של הלוח - הפעל את המכשיר שלך תחת הגנה מלאה. 2. דק ונייד - התאמה מושלמת עבור ההתקן שלך תוך הוספת רק 5 מ " מ של עובי. 3. באמצעות חומר ידידותי לסביבה, עמיד יותר - על הכריכה הוא אבק הוכחה, תוך הכיסוי האחורי טיפה עמיד וחזק להתלכלך. 4. סינטטי חיצוני וחלק פנימי לספק הגנה מקיפה עבור מחשב הלוח שלך.המודל מתאים מבוא תוכנן במיוחד עבור i Pad 4 10.9 2020/Pro 11 2020. לא תואם עם דגמים אחרים! נא לאשר את המודל לפני הרכישה.גישה קלה לכל פקדים ותכונות; מושלם. עמלות עבור רמקולים, מצלמה ועוד ports Multi-שכבת הגנה מתקדמים : 3 שכבות הגנה בשילוב עם "מחשב המכסה הקדמי זה מובנה מגן מסך" + "קשה PC כיסוי אחורי" + "סיליקון רך המעטפת החיצונית".מתן כיסוי מגן עבור מחשב הלוח שלך כדי למנוע מקרי טיפות/זעזועים/שריטות.קל להתקנה : אתה יכול לשים את מחשב הלוח במקרה תוך כמה שניות, ו-חומר גמיש מספק הגנה טובה יותר בזמן, להבטחת התקנה קלה.לוח זה מקרה קל לניקוי וניתן לנקות, כך שאין צורך לדאוג לגבי ילדים לקבל את זה מלוכלך.נושא רצועת כתף : עם נתיק, attachable רתמו כתף,אתה יכול לשאת את ממקום למקום בלי משקל כמו תיק שליח או נרתיק.באמת מועיל עבור מחזיק ועובד.אתה יכול אפילו קלע את זה על רכב משענת הראש.אבק-הוכחה ולשחרר הוכחה מבוא גמיש ועמיד גומי-כמו סיליקון המסגרת של הלוח כיסוי המונע inbreaking של הגוף הזר של אבק.אנטי-זרוק פונקציה יכולה להגן על פריטים מלהיות שבור בתוך 2 meters Your שביעות הרצון הוא בראש סדר העדיפויות שלנו!מה בחבילה : 1xdropproof Case1x Shoulder הרצועה.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות