קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
QuickNet המטען הרכבה כבל סיבים סוג OM5+,ירוק ליים

QuickNet המטען הרכבה כבל סיבים סוג OM5+,ירוק ליים

ILS 80.25
 

קיים
כמות סחורה

סיבים סוג OM5+.מחבר 1 סוג Pan MPO נקבה.תכונות עמידות בלהבה עמידות.סטנדרטים פגשתי עונה או עולה ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-סי 3, טיה-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-סי 1, Ro HS,טיה-492-AAAD, מטען 60793-2-10 סוג A1a.3 דליקות דירוג LSZH.יישום מרכזי נתונים מהירה הדורשת תשתיות פריסה עם מורחבת להגיע.בקוטר קטן המטען מכלולי כבל להשתמש-30% -40% פחות מקום אשר הנו אידיאלי עבור צפיפות גבוהה כבל יישומים.OM5+, 24 סיבים המטען, נמוך עשן אפס הלוגן, Pan MPO הנשים Pan MPO נקבה, HD להגמיש את המעבר, שיטה א, אולטרה אובדן הכנסה - 22 מטרים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות