קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
Joyeee 8pcs מסמר מגנט סט כלי לבוא עם ג 'לי מסטיק(10 גיליונות) & לנקות ציפורניים שווא (10 גיליונות), אמנות ציפורן עט מגנט צלחת מקל שרביט 3D מגנטי עין חתול ג' ל לק קסם אמנות ציפורן ?

Joyeee 8pcs מסמר מגנט סט כלי לבוא עם ג 'לי מסטיק(10 גיליונות) & לנקות ציפורניים שווא (10 גיליונות), אמנות ציפורן עט מגנט צלחת מקל שרביט

ILS 23.98
 

קיים
כמות סחורה

הכלי המושלם - מגנט זה לא רק מעשי אלא גם נראה מפואר.זה הוא הבחירה הטובה ביותר עבור מסמר נאהבים.קל משקל, קל לנשיאה, והיא חלה מקצועי סלונים, מחקרים או בתים, יצירת ציפורניים יפות במהירות, עם לטווח ארוך קסם הציפורניים.מגנט רב עוצמה - שלא כמו מגנטים רגילים, המקל הזה ייתן לך פרחים או סרטים תוך דקה.ודא את המגנט קרוב ככל האפשר את הציפורניים שלך ולקבל את התוצאות הטובות ביותר בהקדם האפשרי.אבל הכלי הזה חייב להיות בשימוש עם עין חתול פולני.קל שלבים - 1. למרוח שכבה אחת של מגנטיים ג ' ל, לא מרפאים. 2. להשתמש מגנט העט כדי ליצור עיצובים על-ידי מיקום קרוב פולנית, בלי לגעת. 3. התרופה עם מנורת UV ולהמשיך עם המעיל.אישית - צריך להשתמש מיוחד דבק ציפורניים כגון עין חתול ציפורניים ג ' ל כדי לספוג את הפרח היפה תבניות על פי ההעדפות שלך.העיצובים שלך יכול להיות יותר ייחודי ומותאם לסגנון שלך מאשר צלחת סגנון מגנט.לאורך זמן, נפלא עיצובים!.יפה מעשית מתנה - מתאים גם כשרוני לא אישית למתחילים.קל משקל וקל לשימוש, ניתן לשים בתוך השקית קוסמטיים.זה עוזר טוב עבור סגנונות שונים של החתול לק.מקצועי אמנות ציפורן מתנה עבור עצמך או את החברים שלך.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות