קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
הגבה חותמת עמיד למים, קו השיער צל אבקת ריסוס קונסילר עם 10 לשימוש חוזר הגבה שבלונות, שורש השיער מהר מחסה, צל לכסות שיער אפור, שורש השיער מגע(אפור-שחור)

הגבה חותמת עמיד למים, קו השיער צל אבקת ריסוס קונסילר עם 10 לשימוש חוזר הגבה שבלונות, שורש השיער מהר מחסה, צל לכסות שיער אפור, שורש השיער

ILS 14.70
 

קיים
כמות סחורה

【להגדיל נפח שיער】באמצעות השיער פודרה יכול לעשות דק השיער נראה עבה, להגדיל את מספר של השיער ויזואלית, באופן מיידי לכסות שיער אפור, ללא אכזריות.הוא מתאים מאוד לאנשים עם שיער דליל וכל תנועה כלפי מעלה של קו השיער. 【עמיד למים, Sweatproof】אל תדאג הזעה, גשם, זה hairliner אבקה לא ייפול בקלות ויש לו מסוימים עמיד למים, sweatproof השפעה, אז אתה יכול להשתמש בו בביטחון. 【קל להשתמש】את עיצוב משולב של פודרה ואני לוקח את האבקה, פתח את המכסה ישירות להחיל אבקה, לא צריך לקחת את האבקה, קל לשימוש, גם כאשר הוא לחוץ בזמן, זה יכול לשמש במהירות. 【נושא איתך】גודל קטן וקל משקל, נוח לשים אותו ישירות בכיס, תיק גב, תיק, ואתה לא יכול לשאת את זה בעת פגישה או נסיעה, אתה יכול לגעת את האיפור שלך בכל עת, בכל מקום. 【ישים אנשים】זה הוא חובה עבור אנשים עם דילול השיער לבין השיער כדי למלא את שורשי השיער, לשנות את השיער, להגדיל נפח שיער!לבחור colorof שיער אבקת שורשים שמתאים את צבע השיער, את האפקט יהיה טוב יותר.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות