קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
בד מתקן ייבוש 4Hole קולב בגדים, קיר רכוב בגדים במייבש כביסה מתלה, מדף אחסון ייבוש ציוד עבור חדר בבית הדלת, הקיר(בז', 12)

בד מתקן ייבוש 4Hole קולב בגדים, קיר רכוב בגדים במייבש כביסה מתלה, מדף אחסון ייבוש ציוד עבור חדר בבית הדלת, הקיר(בז', 12)

ILS 30.30
 

קיים
כמות סחורה

הביצוע בסדר, איכות מושלם, מראה אופנתי.בשימוש נרחב דלת, קיר, ארון, זכוכית כדי לחסוך מקום קל להביא תלויים.מעוצב עם ארבע חורים. וו, הוא מולטי פונקציונלי לחיי היומיום שלך.קשיות גבוהה, אנטי-קורוזיה חומר PVC מתלה יכול אופקי סיבוב, אתה יכול לסובב את זה על הקיר בזמן unuse זה.Traceless הדבק מדבקה עם עומס גדול קיבולת עד 5 ק " ג וזה אגרוף חינם-כדי לשמור על הבית שלך יפה. 1. Traceless הדבק מדבקה עם עומס גדול קיבולת עד 5 ק " ג וזה אגרוף חינם-כדי לשמור על הבית שלך יפה.2. קשיות גבוהה, אנטי-קורוזיה חומר PVC מתלה יכול אופקי סיבוב, אתה יכול לסובב את זה על הקיר בזמן unuse זה.3. מעוצב עם ארבע חורים. וו, הוא מולטי פונקציונלי לחיי היומיום שלך.4. הביצוע בסדר, איכות מושלם, מראה אופנתי.5. בשימוש נרחב דלת, קיר, ארון, זכוכית כדי לחסוך מקום קל להביא תלויים.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : כביסה Rack Material : Traceless דבק + PVCOptional צבע : בז', Grey Rack גודל : Approx. 11.5 * 6cm/4.5 * 2.4 in Sticker גודל : Approx. 7 * 5.8 ס " מ/2.8 * 2.3 in Package הרשימה : 1 * כביסה Rack1 * מדבקה.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות