קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
WHZZ חשמלי קבצי ציפורניים מניקור סט פדיקור להגדיר קובץ התרגיל מכונת אקריליק ציפורניים קבוע לק ג ' ל לציפורניים 6 ב-1 רב-תכליתי(ורוד)

WHZZ חשמלי קבצי ציפורניים מניקור סט פדיקור להגדיר קובץ התרגיל מכונת אקריליק ציפורניים קבוע לק ג ' ל לציפורניים 6 ב-1 רב-תכליתי(ורוד)

ILS 76.05
 

קיים
כמות סחורה

מהירות מתכווננת לאחור יכולת מתכוונן בקרת מהירות, שלנו שחיקה הראש יש סופר נעילת כוח.ההגה מתכוונן והוא יכול לשמש עם שמאלה וימינה ידיים, קל יותר ובטוח יותר עבור לך לק על הציפורניים, במיוחד באזורים העדינים ולא קשה יבלות.רעש נמוך חום נמוך רטט נמוך - המקורי כפול ספיגת זעזועים מבנה, רטט נמוך ואת רעש נמוך.ידית ייחודית כיור חום זה יכול לתרום פיזור חום יעיל, שימוש ארוך טווח, לא בגלל התחממות יתר, יותר חיים.נותן לך הכי נוח ניסיון.מושלם עבור מסמר חנויות, מכוני יופי לשימוש ביתי. 6 ב 1 רב-פונקציות שלנו - חשמל מסמר קבצים עם 6 מקדחים ביטים ו-6 שוחק חגורות.על ידי זמירה, קיצור, תיוק, עיצוב וליטוש הציפורניים, הסרת הישן הקרנית, קוטיקולה, כמו גם יבלות, יבלות וכו'.יכול ידיים חופשי להשתמש,לעשות לק אמנות קל יותר ונוח יותר.חשמלי קומפקטי מסמר קבצים - קטן עט צורה המכונה, קל משקל וקל לשימוש; נייד, אתה יכול לעשות את הציפורניים שלך אכפת לי לעבוד בכל מקום ובכל זמן, כולל נסיעות או בבית.חומר - ABSColor - Pink Size - אורך 16cm, רוחב 2cm1. כאשר הציפורן הנוהל המכונה מסתובבת, אל תנסו להוציא את טחינת ביטים במחשב.פעולה זו חייבת להתבצע תחת כיבוי.2. כאשר הוא לא בשימוש במשך זמן רב, נתקו את כבל החשמל משקע החשמל.3. אין להפעיל את יחידת ליד מים ולחות.4. השתמש רק מטלית יבשה לניקוי.5. לא להתקין מפזר חום, רדיאטור, תנור או מקור חום כגון חום כיור(כולל רמקול).6. אל תתקין במקומות בכפוף חזק רעידות, אבק, עשן, או חומרים כימיים, או גזים מזיקים.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות