קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
CHENGGUAN אוזניות Bluetooth,אוזניות אלחוטיות Bluetooth 5.0 אוזניות in-Ear הפחתת רעש 3D אוזניות סטריאו אוטומטי קילוף,אבק וזיעה הוכחה, עם טעינה מקרה,זמן המתנה (צבע : לבן)

CHENGGUAN אוזניות Bluetooth,אוזניות אלחוטיות Bluetooth 5.0 אוזניות in-Ear הפחתת רעש 3D אוזניות סטריאו אוטומטי קילוף,אבק וזיעה הוכחה,

ILS 26.10
 

קיים
כמות סחורה

*High-definition מוזיקה איכותי,אוזניות Bluetooth יכול לספק בס עמוק ונקי הטרבל.מובנה, באיכות גבוהה, מיקרופון lossless בהבחנה גבוהה בטכנולוגיית עיבוד יכול להביא בס עמוק ונקי צליל גבוה.אוזניות Bluetooth עם מיקרופון מאפשר לך לענות לשיחות ישירות. *סופר רב-120 שעות זמן משחק, את אוזניות אלחוטיות יכול לשחק 12 שעות בטעינה אחת.את 3500 m Ah טעינת התיק יכול להכיל עד 120 שעות נוספות טעינה.את אוזניות אלחוטיות מצויד עם שלושה גדלים שונים של סיליקון רך אטמי אוזניים. *אוטומטי ההתאמה ואת מגע חכם,אוטומטי לחלוטין במערכת, קל להתאמה, עונה ומנתק את הטלפון, או גישה פונקציות אחרות על-ידי הקשה על אוזניות, מוזיקה השמעה / השהיה, נפח למעלה / למטה, פעולה פשוטה ונוחה לשימוש. *5.0 חכם פונקצית הפחתת רעש,האמיתי אוזניות אלחוטיות משתמש האחרונים Bluetooth V5.0 שבבים כדי להבטיח יציב ורציף עם חיבור Bluetooth 5.0 רגישות גבוהה התקנים עד 10 מטרים.את הפחתת רעש טכנולוגיה חכמה, אשר יכול בתבונה מסנן את רעש הסביבה. *אם יש לך שאלות כלשהן, אנא פנה אלינו, אנחנו נפתור לך את זה בהקדם האפשרי!.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות