קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
100 יח ' חד פעמיות נעל מכסה, אלסטי חד פעמי אתחול מכסה ללא החלקה, נעליים מגיני מכסה עמיד למים, חד פעמי כיסויי נעליים מכסה העבודה,מקורה,מידה אחת מתאימה לכולם(50 זוגות)

100 יח ' חד פעמיות נעל מכסה, אלסטי חד פעמי אתחול מכסה ללא החלקה, נעליים מגיני מכסה עמיד למים, חד פעמי כיסויי נעליים מכסה העבודה,מקורה,מידה

ILS 11.98
 

קיים
כמות סחורה

【עבה & עמיד】- נעל מכסה עשוי עמיד למים עיצוב מגן CPE חומר, 4g כבד-דה אתחול מכסה עמיד יותר.עמיד למים אתחול מכסה הוא נהדר עבור שמירה על הבית שלך נקי.חד פעמי רגל מכסה לוודא את הרצפה, שטיחים, נעליים, רכב מוגנים. 【מתיחה עיצוב】 חד פעמיים נעל מכסה עם elasti במקום שרוך סגירה או שרוכים.הגומי גומי עושה את הנעליים מכסה קל ללבוש, לעזור לשמור על מכסה יציב על הרגליים שלך כאשר אתה מזיז. 【גודל אחד מתאים לכל 】- רפואי נעל מכסה עיצוב מעולה מותח היכולת גומי אשר מתאים לכל מידות הנעליים S, M, L, XL, XXL ובכל גודל. 【תבודד הכל מלוכלך】- עמיד למים, אבק הוכחה כיסוי נעליים נעליים.עיצוב עמיד למים ומסייע להגן על הנעליים מפני נוזלים ואבק.להגן על שטיח או רצפה מ נכנסות לכלוך למנוע כתמים קבוע או נזק, לשמור על נעליים נקיות. 【רחב Useage】- Boot מכסה מושלמים עבור פתח הבית מראה, בתים, מסעדה, מעון יום, נסיעות, מטען, רכב חדר נקי.חד פעמי אתחול מכסה מתאים לשימוש ביתי, טיולים, מסיבות, מכוניות, גינה, כל רוב פנימי וחיצוני יכול לשמש.צבע : כחול.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות