קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
FXLYMR מקלחת מושב אמבטיה שרפרפים מתכוונן להתקלח שרפרף המושב ספסל מקלחת כיסא אחורי נשלף ללא להחליק באמבטיה בטיחות השירותים סיוע,B

FXLYMR מקלחת מושב אמבטיה שרפרפים מתכוונן להתקלח שרפרף המושב ספסל מקלחת כיסא אחורי נשלף ללא להחליק באמבטיה בטיחות השירותים סיוע,B

ILS 72.60
 

קיים
כמות סחורה

אמבטיה הכיסא מתכוונן לגובה לפגוש את הצרכים שונה, מתאים עבור קבוצות שונות של אנשים.עם גומי החלקה משטח רגליים, יציבה יותר ומאובטחת יותר.קל ועמיד,נבנה עם מסגרת אלומיניום, קל מקלחת צואה מסגרת תומכת עד 300 ק " ג(136 Kg).את משקל המסגרת נייד בקלות להגברת הנוחות.מועיל בשירותים קשישים קשישים, נכים, בריאטרי, נכים, אנשים נפצעו, ואחרים שרוצים לשבת בעת הרחצה.על פי ארגונומי מקומות, אנשים יושבים יותר נוח,מושב הרחבת עיצוב,להגדיל את מרחב פעילות מתאים עבור קבוצות שונות של אנשים.הגברת הבטיחות והנוחות שלך אמבטיה ומקלחת האזור על ידי התקנת הזה שימושי חוסך מקום מושב אמבטיה.זה מקלחת צואה מיועד עבור נכים, קשישים, בהריון או אחרים לא נוח לאדם.עם נוח ובטוח לשימוש יומיומי.מפרט : סוג הפריט : גובה מתכוונן מקלחת שרפרף / כסא מקלחת / אמבטיה Bench Material : סגסוגת אלומיניום + Plastic Color : White Cleaning שיטה : בד רטוב לשפשף יבש Naturally Max עומס, קיבולת : 136 ק " ג (300 קילו)רשימת החבילות : 1 X מקלחת צואה【אמצעי זהירות】מוצר זה מוכר רק מקלחת שרפרפים, ואינו מכיל כל מוצר אחר תמונות.כאשר מודדים באופן ידני, את גודל המוצר עשוי להראות פיזית שגיאה של 1-5 cm Due עד אור חזק, מוצר זה יהיה להפיק צבע מסוים. ההבדל.זה נורמלי, בלתי נמנע.תודה על ההבנה!אתה תמיד צריך לקרוא את התוויות, אזהרות והוראות המסופקים עם המוצר לפני השימוש או לצרוך אותו ולא להסתמך אך ורק על המידע שהוצג באתר שלנו.ברוכים הבאים לחנות שלנו !אם יש לך מוצר ספציפי שאילתות, אנא צור קשר שלנו.

מאפיינים נוספים

Item Type:
Height Adjustable Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Material:
Aluminum Alloy + Plastic
Color:
White
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Max Load Capacity:
136 Kgs (300 Lbs)
Package List:
1 X Shower Stool :
【Precautions】 :
This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
When Measuring Manually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
Due to Strong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

הצעות טובות