קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
Zenoplige המשחקים אוזניות עבור Xbox אחד PS4 העביר האוזן האוזניות עם המיקרופון, נורות LED, מתכוונן/בקרת עוצמת קול עבור המחשב הנייד, מחשב, Mac, טלפונים חכמים, נינטנדו להחליף משחקי?

Zenoplige המשחקים אוזניות עבור Xbox אחד PS4 העביר האוזן האוזניות עם המיקרופון, נורות LED, מתכוונן/בקרת עוצמת קול עבור המחשב הנייד, מחשב,

ILS 44.98
 

קיים
כמות סחורה

מספר COMPATIBLILITY Zenoplige המשחקים דיבורית אישית תואמת שונים של מכשירים, מה ps4,מחשב, טלפון סלולרי, אחד ה-XBOX, Ipad וכו'.אתה יכול ליהנות לשחק משחקים מסוגל עם מכשירים אלה, יחד עם המשחקים הזה הדיבורית אין בעיה, כמו גם זה יכול גם מסוגלת עבור האזנה למוסיקה, צפייה בטלוויזיה סדרה, ולא עונה לטלפון.עיצוב אנושית שיש עצמית התאמת קרן ראש על בסיס נדרש גודל ומרחב, זה מדהים עבור המשחק שחקנים אשר מעורבים הרבה זמן על המשחק.זה משקולות אור זה בדרך כלל לשכוח את האוזניות על הראש זה מביא כזו חוויה נפלאה עבור שחקנים בעת השימוש בו.יתר על כן המיקרופון גמיש כדי להתאים.אור LED עיצוב עושה את זה אופנה.סביב סטריאו, סאבוופר גבוהה מגנטי ליבה עיצוב מביא ברורה צליל מעולה כאשר אתה משחק משחקים.סביב סטריאו עיצוב נפלא, כי אתה יכול להרגיש במשחקים הסביבה לאחר השימוש, כמו הלם הסביבה, קיצוני המשחקים המצב.מושלם עבור שפע של משחקים כמו וורלד אוף וורקראפט (WOW),לול, call Of Duty, סדרת GTA, Assassins creed וכו'.גבוהה רגישות מיקרופון נשלף בצד הפנימי מוסתר צינור, זה יכול לשדר באיכות גבוהה עם רעש ביטול תכונת למסור מדויק, ברור ומלאה חיים נשמע.גמיש מיקרופון עיצוב עושה את זה נוח עבור התאמת שזה יכול להיות מותאם זה ל-120 מעלות למעלה ולמטה על בסיס שלך.קל לשימוש 3.5 מ " מ סטנדרטי בינלאומי (קטיע) device interface (ערוץ ימני+/קרקע/הערוץ השמאלי+/מיקרופון+), ממשק USB עבור אספקת חשמל נורות LED, יש חור אחד ממשק אחד לשני tieline.ספר הדרכה מצורפת להמשך ההפעלה.Zenoplige gaming headset מסוגל שונים של מכשירים, מה ps4,מחשב, טלפון סלולרי, אחד ה-XBOX, Ipad, Mac, נינטנדו מתג וכו'.אתה יכול ליהנות לשחק משחקים מסוגל עם מכשירים אלה. יחד עם זה gaming headset בלי בעיות, כמו גם זה יכול גם להשתמש עבור האזנה למוסיקה, צפייה בטלוויזיה סדרה, ולא עונה לטלפון.תכונות : -עיצוב קל, עצמית התאמת קרן ראש עיצוב, המשחק הטוב ביותר לובש את החוויה. -הכל כלול חלבון עור לכסות את האוזניים יכול להפחית ליקוי שמיעה עם רכה ועדינה. -Ultrathin קרום סרט / high-pass מגנטי core / שמסביב סטריאו, סאבוופר. -רגישות גבוהה עם מיקרופון נשלף בצד הפנימי מוסתר צינור, יכול להיות מותאם ל-120 מעלות למעלה ולמטה מספק יותר מדויק, נקי וחלק הקול. - צבעוני, זוהר LED. -שליטה על עוצמת קול כפתור. -3.5 מ " מ סטנדרטית בינלאומית (קטיע) device interface (ערוץ ימני + / קרקע / הערוץ השמאלי + / מיקרופון + ). -ממשק USB עבור אספקת חשמל על נורות LED. -משמש חור יחיד ממשק. -משמש אחד-על-שתיים tieline.

מאפיינים נוספים

הצעות טובות