קנה באחת מהקליקות 0 0.00

0-מוצרים
תרומה 0.00
מספר שלם 0.00
שילוב למנעול אבטחה כבל, ספרות הסיסמה נייד נעל כבל עם סגסוגת פלדה נעילת גוף 4 ספרות מתאפסים הפונקציה עבור מחשבים שולחניים עבור כל המחברות

שילוב למנעול אבטחה כבל, ספרות הסיסמה נייד נעל כבל עם סגסוגת פלדה נעילת גוף 4 ספרות מתאפסים הפונקציה עבור מחשבים שולחניים עבור כל המחברות

ILS 16.48
 

קיים
כמות סחורה

【לאחר שירות ומכירות】מושלם לאחר שירות ומכירות, הספקים לספק את המוצרים ישירות. 【אבטחה גבוהה】כוח עליון Lockhead להתנגד חבלה. 【4 ספרות סיסמה】4 ספרות מתאפסים פונקציה, ל-10,000 שילובים, להגדיר את שילוב ייחודי עבור אבטחה מקסימלית. 【חומר עמיד】מצופה פלדה כבל עם סגסוגת פלדה נעילת הגוף,חוסן ויציבות,משמש אידיאלי גניבה מרתיע. 【ישים אובייקט】נייד לנעול על כל המחברות, שולחנות עבודה, תחנות עגינה עם בנה בתקן אבטחה נעילת חריץ חור.תיאור : זהו המחשב הנייד שילוב למנעול אבטחה כבל עם ארבע ספרות הסיסמה.תפעול נוח ויציב חומר, אשר הוא מושלם נגד גניבת כבל בשבילך.זה עובד עם כל מחברות, שולחנות עבודה, תחנות עגינה עם בנה בתקן אבטחה נעילת חריץ חור.תכונות : 1. כוח עליון lockhead להתנגד חבלה.2. 4 ספרות מתאפסים פונקציה, ל-10,000 שילובים, להגדיר את שילוב ייחודי עבור אבטחה מקסימלית.3. מצופה פלדה כבל עם סגסוגת פלדה נעילת הגוף, חוסן ויציבות, משמש אידיאלי גניבה מרתיע.4.תפעול נוח , קל להתקנה ובטוח לשימוש.5. עובד עם כל מחברות, שולחנות עבודה, תחנות עגינה עם בנה בתקן אבטחה נעילת חריץ חור.מפרט : חומר : מצופה פלדה, סגסוגת פלדה, ABSColor : Silver Length : 110cm / 43.3 inch Package משקל : 107g Quantity : 1pc Fitments : להתאים כמעט כל מחשב נייד (למעט כמה מיני מחשב נייד עם מנעול קטן)כיצד להגדיר סיסמא : 1. המקורי הסיסמה היא 0000, הזן את הסיסמה והחזק את לחצן מרובע כדי לבטל את הנעילה.2. לשנות את הסיסמה : את סמארטפון המדינה, משתמשים קטן כלי (כגון קטן, מברג, מפתח, וכו'.) ללחוץ על סיבוב כפתור בחלק התחתון של המנעול (צריך לחץ בעדינות עד הסוף); לשנות את הסיסמה; לא תשחרר את סיבוב הכפתור עד הסיסמא היא שונה לחלוטין.חבילה כללה : 1 x מחברת אבטחה Lock Note : 1. בבקשה לאפשר 1-3 ס " מ שגיאה עקב מדידה ידנית.תודה על ההבנה שלך.2. הצגים הם לא מכויל אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט שונה מהאובייקט הממשי.בבקשה האמיתית כסטנדרט.

מאפיינים נוספים

Material:
Plated steel, alloy steel, ABS
Color:
Silver
Length:
110cm / 43.3inch
Package Weight:
107g
Quantity:
1pc
Fitments:
Fit almost all laptop (Except some mini laptop with small keyhole)
How To Set Password:
1. The original password is 0000, enter the password and hold the square button to unlock. :
2. Change the password:
In the unlocked state, use a small tool (such as a small screwdriver, key, etc.) to press the round button at the bottom of the lock (need to gently press till the end); Change the password; Do not loosen the round button until the password is totally changed.
Package included:
1 x Notebook Security Lock :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

הצעות טובות